.

در ایام ماه مبارک شعبان:

11 کانون خادمیاری رضوی در استان البرز افتتاح می‌شود

سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان البرز گفت: در ایام ماه مبارک شعبان 11 کانون خادمیاری رضوی در شهرستان‌های استان البرز افتتاح می‌شود.

1397/1/29 چهارشنبه

به گزارش آستان نیوز، عباس قاضی‌خانی با بیان این خبر ابراز کرد: همزمان با فرا رسیدن ماه پر خیر و برکت شعبان و اعیاد با برکت امام حسین(ع)، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و امام سجاد(ع) کانون‌های خادمیاری مرکزی به عنوان رابط نمایندگی‌ در شهرستان‌های اشتهارد، نظرآباد، تالگان و شهرهای ماهدشت، محمدشهر، کمال‌شهر، آسارا، چهارباغ و کوهسار افتتاح خواهد شد.
وی ترویج معارف قرآنی، فرهنگ و سبک زندگی رضوی را از وظایف مهم کانون‌های خادمیاری معرفی و عنوان کرد: با سازماندهی و برنامه‌ریزی خادمیاران در این کانون‌ها تلاش می‌کنیم بهتر و بیشتر به محرومین و نیازمندان استان خدمت‌رسانی کنیم.
قاضی خانی افزود: در نظر داریم تا در ایام ماه شعبان زمینه تشرف 100 نفر از معلولین و نیازمندان استان را به حرم مطهر علی بن موسی الرضا(ع) فراهم کنیم.
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان البرز با بیان اینکه در ایام شعبان خادمیاران استان البرز از خانواده شهدا، ایثارگران، بیماران دیدار و عیادت می‌کنند، گفت: همچنین در ماه شعبان خادمیاران رضوی از بیماران صعب العلاج زیر 12 سال عیادت و بسته‌های فرهنگی و کمک مالی به آنها اهدا خواهد شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
تربیت بدنی آستان قدس رضوی کانون‌های خادمیاری ورزش محلات را راه اندازی می‌کند
26 کانون خادمیاری تخصصی در خراسان شمالی افتتاح می‌شود
مربیان دوره کشوری تربیت مربی نوجوانان خادمیار می‌شوند
خدمت‌رسانی پزشکان خادمیار به محرومان حاشیه شهرکرمانشاه
ترویج فرهنگ میزبانی از اولویت‌های شبکه خادمیاران است
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.