.

همزمان با ایام دهه مبارک فجر؛

جهادگران «سلامت رضوی» به مناطق زلزله زده غرب کشور می‌شتابند

همزمان با ایام دهه مبارک فجر جهادگران سلامت به مناطق زلزله زده غرب کشور می‌شتابند.

1396/11/12 پنجشنبه

به گزارش آستان نیوز، این گروه از جهادگران رضوی همزمان با یوم‌الله 22 بهمن و دهه مبارک فجر، با شعار «دهه انقلاب در خدمت انقلاب» برای ارائه خدمات درمانی به هم‌وطنان زلزله‌زده غرب کشور اعزام می‌شوند.
بر اساس این گزارش، مدیریت این فعالیت خداپسندانه درمانی بر عهده بنیاد سلامت آستان قدس رضوی بوده و در این زمینه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز با این بنیاد همکاری خواهد داشت.
هدف از اعزام این گروه جهادگر به منطقه سرپل ذهاب، ویزیت بیماران، ارائه خدمات پرستاری، خدمات مامایی، خدمات توانبخشی و خدمات مشاوره و روانشناسی به نیازمندان و بیماران در این منطقه زلزله‌زده اعلام شده است.
این گزارش حاکی است، بنیاد سلامت آستان قدس رضوی با همکاری بنیاد برکت امام رضا(ع) چهار نقطه را در شهر سرپل ذهاب به عنوان نقاط هدف انتخاب کرده و در هر یک از این مناطق یک کمپ درمانی متشکل از کانکس، چادر و امکانات اولیه ضروری ایجاد شده است.
مجموع نیروهای شرکت‌کننده در این طرح به عنوان جهادگران درمان در قالب چهار تیم تقسیم شده و هر یک در یکی از کمپ های مذکور خدمات لازم را ارائه می‌دهند.
هم‌چنین طی مدت ۱۰ روز حضور مستمر، ضمن رسیدگی به مراجعات مردمی و ارائه خدمات درمانی، گروه‌های سیار دونفره نیز به سرکشی از چادرهای مردم منطقه اقدام می‌کنند و بیمارانی را که امکان مراجعه حضوری ندارند را در چادر ویزیت کرده و خدمات لازم را به ایشان ارایه می‌دهند.
پیش‌بینی می‌شود با 150 ویزیت روزانه توسط جهادگران رضوی در این اردوی جهادی، در مجموع حدود 6 هزار ویزیت در این اردو صورت بگیرد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
حضور گرم خادمان رضوی در میان زلزله‌زدگان کرمانشاهی
خدمت‌رسانی پزشکان خادمیار به محرومان حاشیه شهرکرمانشاه
اهدای حقوق پرسنل شرکت مهندسان مشاور معماری و شهرسازی آستان قدس رضوی به زلزله‌زدگان کرمانشاهی
اقدامات شبکه جوانان رضوی برای کمک‌رسانی به زلزله زدگان غرب کشور
اجرای طرح«برای بچه های کرمانشاه» در مناطق زلزله‏ زده غرب کشور
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.