.

سرپرست نمایندگی آستان قدس رضوی در استان تهران خبر داد:

کانون خادمیاران ستادی خواهران در نمایندگی آستان قدس تهران تشکیل شد

سرپرست نمایندگی آستان قدس رضوی در تهران از تشکیل کانون خادمیاران ستادی خواهران در دفتر این نمایندگی خبر داد.

1396/9/29 چهارشنبه

به گزارش آستان نیوز، پرویز سروری با بیان این خبر ابراز کرد: دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان تهران پس از آغاز به کار کانون خادمیاران ستادی برادران، به منظور تسهیل امور فعالیت‌های خادمیاران خواهر، کانون خادمیاران ستادی را ویژه بانوان را افتتاح کرد.
وی با بیان اینکه در این کانون بانوان متخصص و مجرب در امور مختلف ستادی فعالیت می‌کنند، عنوان کرد: این کانون در مرحله نخست در کارگروه‌های «امور اداری»، «منابع انسانی»، «برنامه ریزی» و ... فعالیت‌های خود را شروع کرده است.
سروری ادامه داد: اعضای این کارگروه‌‌ها علاوه بر همکارهای غیر حضوری در طول هفته، روزهای چهارشنبه هر هفته به صورت حضوری و تمام وقت در محل دفتر نمایندگی استان تهران حضور یافته و خدمت رسانی می‌کنند.
وی افتتاح و توسعه کارگروه‌های کانون، سازماندهی خواهران خادمیار جدید در سایر کانون‌های هشتگانه، برگزاری جلسات هماهنگی مستمر کارگروه برنامه‌ریزی با کارگروه برنامه‌ریزی برادران، انتشار نخستین پیش شماره نشریه الکترونیکی، تهیه کلیپ تبلیغاتی با موضوع زیارت رضوی و .... را از مهم‌ترین فعالیت‌های کانون خادمیاری ستادی خواهران استان تهران دانست.
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان تهران افزود: در آینده نزدیک خادمیاران جدیدی با گرایشات تخصصی و مهارت‌های مورد نیاز به این کانون ملحق خواهند شد تا علاوه بر گسترش خدمت، مقدمات افتتاح کانون‌های ستادی دفاتر تابعه استان تهران در شهرستان‌های تابعه و مناطق شهری تهران بزرگ نیز فراهم شود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
مطالب مرتبط
140 سبد غذایی عیدانه بین نیازمندان شهرستان بهار توزیع شد
دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در منطقه 2 تهران افتتاح شد
رسیدگی به محرومان مهم‌ترین رسالت نمایندگی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کرمانشاه
دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مازندران  افتتاح شد
نهمین دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر افتتاح شد
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.