.

پایگاه بسیج سازمان کشاورزی و موقوفات چناران افتتاح شد

مدیرعامل سازمان کشاورزی و موقوفات چناران از افتتاح پایگاه بسیج این سازمان خبر داد.

1396/7/16 يكشنبه

غلامرضا باقرزاده در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: این پایگاه به منظور ساماندهی تمامی نیروها، آمادگی کامل برای مقابله با هرگونه تهدیدات داخلی و خارجی و با توجه به خواسته کارکنان بسیجی و لزوم جلوگیری از پراکندگی آن‌ها، پس از کسب موافقت هیئت مدیره سازمان کشاورزی و موقوفات چناران و هماهنگی‌های لازم با سپاه این شهرستان و همچنین حراست سازمان اقتصادی و بسیج آستان قدس رضوی، افتتاح شد.
وی ادامه داد: در این سازمان هم‌اکنون 60 نفر مشغول به کار هستند که از این میان، حدود 17 نفر از گذشته عضو بسیج فعال بوده‌اند و مابقی کارکنان نیز با توجه به تقاضای عضویت، در حال پذیرش و انجام مراحل اداری هستند.
باقرزاده، اجرای منویات رهبر معظم انقلاب درباره تفکر بسیجی و مدیریت جهادی در برنامه‌های اقتصادی سازمان را از جمله اهداف تشکیل پایگاه بسیج در این سازمان عنوان کرد.
وی ادامه داد: علاوه بر این، می‌توان اهداف دیگری همچون سازماندهی نیروهای بسیجی و حفظ آمادگی دفاعی و فرهنگی تمامی نیروها را نام برد.
باقرزاده با اشاره به تجلیل از خانواده شهید حسین سیادتی توسط سازمان کشاورزی و موقوفات چناران در هفته دفاع مقدس گفت: این شهید بزرگوار از کارکنان شرکت قند چناران وابسته به سازمان اقتصادی رضوی بوده است.
وی ادامه داد: در همین راستا، نام پایگاه بسیج این سازمان نیز به نام شهید والا مقام سیادتی نام‌گذاری شده است.
مدیرعامل سازمان کشاورزی و موقوفات چناران ادامه داد: با توجه به مقارن بودن هفته دفاع مقدس با ماه پر فضیلت محرم و برگزاری مراسم سوگواری، تجلیل از خانواده این شهید بزرگوار، با شکوه خاصی برگزار شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
اجرای طرح‌های نوین آبیاری توسط سازمان کشاورزی و موقوفات چناران
تولید چغندرقند با عیار 21/5 توسط سازمان کشاورزی و موقوفات چناران
عملکرد 90 درصدی سازمان کشاورزی و موقوفات چناران برای تولید گوجه‌ فرنگی
عمل به شعار اقتصاد مقاومتی با تولید کلزا
اقتصاد مقاومتی، بستر مناسبی برای توسعه کشاورزی است
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.