.

به همت شرکت داروسازی ثامن محقق شد؛

بهره‌مندی 1740 نفر از خدمات رایگان پایگاه سیار روز جهانی کلیه

به مناسبت روز جهانی کلیه، هزار و 740 نفر از خدمات رایگان پایگاه سیار پیش‌گیری از بیماری‌های کلیوی در تهران بهره‌مند شدند.

1396/12/18 جمعه

به گزارش آستان نیوز، این پایگاه سیار حوزه سلامت با مشارکت شرکت داروسازی ثامن و انجمن خیریه بیماران کلیوی به مدت یک روز دایر شد و خدمات آموزشی و پزشکی ارزنده‌ای با هدف پیش‌گیری از نارسایی‌های کلیوی و افزایش سطح آگاهی عموم مردم درباره بیماری‌های کلیوی، به مراجعین ارائه داد.
پایگاه سیار ویژه بیماری‌های کلیوی به منظور بزرگداشت روز جهانی کلیه و معرفی شعار امسال آن؛ «سلامت کلیه بانوان»، در قالب یک واحد اتوبوس به خدمات‌رسانی پرداخت.
تست‌های قند و فشار خون به صورت رایگان برای شهروندان حاضر در این پایگاه انجام شد و مراجعین زیر نظر پزشک متخصص کلیه، پاسخ سؤالات خود را در زمینه بیماری‌های کلیوی دریافت کردند.
تعدادی پمفلت و بروشور نیز درباره معرفی بیماری‌های کلیوی، عوامل ابتلا به آن‌ها، راه‌های پیش‌گیری از بیماری‌های کلیوی در اختیار مراجعین قرار داده شد.
همچنین افرادی که مبتلا به بیماری‌های کلیوی بودند از خدمات مشاوره کادر مجرب حاضر در این پایگاه سیار بهره‌مند شدند.
پیام‌های آموزشی مانند «با کنترل قند و فشار خون از کلیه‌های‌مان مراقبت کنیم» و «در روز جهانی کلیه با کلیه‌های‌مان مهربان‌تر باشیم» که بر روی بدنه این اتوبوس نقش بسته بود، مورد توجه اقشار مختلف مردم قرار گرفت.  
شرکت داروسازی ثامن، تولیدکننده انحصاری محلول دیالیز صفاقی در کشور به شمار می‌رود. این شرکت با تولید دارو و ارائه خدمات دارویی به جامعه درمانی و بیماران، به ویژه بیماران کلیوی، در راستای مهیا کردن زندگی بانشاطی برای آنان فعالیت می‌کند.
یادآور می‌شود، این پایگاه سیار ارائه خدمات پیش‌گیرانه بیماری‌های کلیوی، پنج‌شنبه، 17 اسفند 1396، از ساعت 10 تا 19، در تهران، ضلع جنوب شرقی میدان ولی‌عصر، مستقر شده بود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
تجلیل از شرکت داروسازی ثامن به عنوان واحد نمونه استان خراسان رضوی
بازدید مدیر عامل سازمان اقتصادی رضوی از شرکت داروسازی ثامن
کاشت نهال به مناسبت روز درختکاری در شرکت داروسازی ثامن
نبض دارویی ایران در دستان متخصصان متعهد این مرز و بوم
  • 1396/11/28 شنبه نبض دارویی ایران در دستان متخصصان متعهد این مرز و بوم
    شرکت داروسازی ثامن وابسته به مجموعه آستان قدس رضوی، در سال 1363 با هدف تأمین نیازهای دارویی کشور و صدور آن به بازارهای هدف با تولید انواع محلول های تزریقی و شستشو در اشکال داروئی مختلف تأسیس و درسال 1371در مشهد به بهره برداری رسید.
 شرکت‌های داروسازی ثامن و سامان‌داروی هشتم در آینده کشور نقش بسزایی دارند
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.
فرهنگی
.

.All right reserved by Astan Quds Razavi

تمام حقوق این وبگاه متعلق به آستان قدس رضوی است.