.

مرد چينی در حرم مطهر رضوی به دين اسلام مشرف شد

مرد جوان چيني در حرم مطهر رضوي با اداي شهادتين به دين مبين اسلام و مذهب تشيع پيوست.

1396/12/7 دوشنبه

به گزارش آستان نيوز، «چوآن يانك» در آييني که به همت مدیریت زائران غیر ایرانی آستان قدس رضوی برگزار شد، با اداي شهادتين به دین اسلام گروید.
وي در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در شهر تیانجین زندگی می‌کنم و در این شهر کوچک مسلمانان زيادي زندگی مي كنند كه همواره در كودكي با آن‌ها در ارتباط بودم و علاقه زیادی به سبك زندگي و آیین‌های آن‌ها داشتم.
چوان يانك انگیزه خود را جاذبه‌های دین اسلام عنوان کرد و گفت: اميدوارم بتوانم معرفت بيشتری نسبت به دين اسلام پيدا كنم و این معرفت را به دیگران منتقل کنم.
اين جوان تازه مسلمان كه دانش آموخته رشته معماری از دانشگاه چين است، ضمن ابراز خوشحالي از حضور در بارگاه منور رضوي اظهار كرد: از اينكه ديني دارم و معتقد به تعاليم آسماني اسلام شده‌ام خرسندم و اميدوارم با گذر زمان و مطالعات بيشتر بتوانم بر عمق معلوماتم بيافزايم.
وي افزود: چندین بار به ایران و حرم مطهر مشرف شده ام و نخستین بار که در این مکان حضور یافتم از شكوه و عظمت معماري حرم امام رضا(ع) حيرت زده شدم و تحت تاثیر معنویت این مکان قرار گرفتم.
گفتنی است؛ در پایان این مراسم گواهی تشرف به اسلام به همراه هدایای معنوی و چند جلد کتاب از طرف مدیریت زائران غیر ایرانی آستان قدس رضوی به وی اهدا شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
جوان فرانسوی در حرم مطهر رضوی به اسلام مشرف شد
بانوی جوان سوئدی در حرم مطهر رضوی مسلمان شد
جوان هندی مقیم کانادا در حرم مطهر رضوی مسلمان شد
بانوی کره‌ای در حرم مطهر رضوی به دین اسلام مشرف شد
بانوی گرجستانی در حرم رضوی به دین اسلام گروید
  • 1397/1/19 يكشنبه بانوی گرجستانی در حرم رضوی به دین اسلام گروید
    بانوی جوان اهل کشور گرجستان که برای نخستین بار به حرم امام رضا(ع) مشرف شده بود، با حضور در دفتر مدیریت امور زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی و گفتن شهادتین مسلمان شد و مذهب تشیع را برگزید.
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گفت و گوی روز