.

آیت الله واعظ طبسی پس از شرکت در انتخابات مجلس خبرگان و شورای اسلامی:

مردم، انتخابات را بهتر از همیشه، با شکوه و دشمن شکن برگزار می کنند

نماینده ولی فقیه در خراسان و تولیت آستان قدس رضوی، از انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به عنوان «بزرگترین انتخابات کشور» یاد و عنوان کرد: با توجه به حساسیت هایی که دشمنان اسلام نسبت به ما ابراز داشتند، مردم سرشار از ایمان و اعتقاد به خدای متعا ل و احترام به مبانی ارزشی، خودشان را موظف

 1394/12/7 جمعه
  
2016-02-26T00:20:33+03:30

دیدند که بهتر از همیشه در صحنه حاضر باشند و انتخابات را با شکوه و دشمن شکن برگزار کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی، آیت الله واعظ طبسی که ظهر امروز با حضور در شعبه اخذ رای مستقر در صحن آزادی حرم مطهر رضوی رای خود را به صندوق انداخت، در جمع خبرنگاران گفت: از اینکه توفیق دارم روز جمعه، قبل از نماز جمعه به یک فریضه بزرگ بپردازم و انجام وظیفه کنم، بسیار خوشحالم.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: علاوه بر این، اجرای نیات امام راحل و دستورات مقام معظم رهبری برای من مایه غرور و افتخار است.
آیت الله واعظ طبسی از انتخابات به عنوان عرصه یک مبارزه سیاسی، اجتماعی و فرهنگی با معاندان نظام یاد و تصریح کرد: الحمد لله در این عرصه نیز نظام جمهوری اسلامی و مردم شریف ایران اسلامی پیروز شدند.
لازم به ذکر است، همزمان با هفتم اسفند، جمع زیادی از زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی با حضور در شعب اخذ رای مستقر در حرم مطهر حضرت رضا(ع)، آرای خود را به صندوق ریختند و حماسه ای دیگر در تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی را خلق کردند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
تولیت آستان قدس رضوی
تولیت آستان قدس رضوی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی
  • 1398/1/10 شنبه تولیت آستان قدس رضوی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی
    با پیروزی نهضت اسلامی در بهمن ۱۳۵۷، امام خمینی(ره) که نسبت به دستگاه مقدس امام رضا(ع) حساسیتی فوق العاده داشتند، در نخستین احکامی که صادر فرمودند، سرپرستی آستان مقدس و ملکوتی ثامن الحجج(ع) را به آیت الله واعظ طبسی سپردند.
تولیت آستان قدس رضوی در دوره افشاریه
  • 1398/1/8 پنجشنبه تولیت آستان قدس رضوی در دوره افشاریه
    سقوط صفویه و تصرف ایران توسط افغانها وضعیت اوقاف در این خطه را آشفته کرد و مشهد مرتب بین افراد دست به دست می‌شد. با به قدرت رسیدن نادر وضعیت املاک موقوفه به علت مصادره املاک حالت بحرانی یافت.
تولیت آستان قدس رضوی در زمان صفویه
  • 1398/1/7 چهارشنبه تولیت آستان قدس رضوی در زمان صفویه
    همزمان با به قدرت رسیدن صفویان و رسمی شدن تشیع، مشهد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار گردید و خصوصاً با رواج سنت وقف در این دوره، زمینهای زیادی وقف امام رضا(ع) گردید که برای اداره این املاک منصبی به نام تولیت به وجود آمد.
بزرگداشت دومین سالگرد ارتحال آیت‌الله واعظ طبسی برگزار شد
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز