آیین تجلیل از فعالان پژوهشی دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) برگزار شد

به همت معاونت پژوهشی دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع)، جلسه تقدیر از فعالان پژوهشی سال 96 برگزار شد و از 40 فعال پژوهشی با لوح تقدیر و کارت هدیه تقدیر به عمل آمد.

1396/10/15 جمعه

به گزارش آستان نیوز، در این مراسم که در سالن اجتماعات دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) برگزار شد، دکتر افسانه غنی‌زاده؛ مدیر پژوهشی دانشگاه امام رضا(ع) ضمن تشکر از مساعدت تمامی دست اندرکاران در این عرصه، گزارش مختصری از عناوین تقدیرها ارائه داد.
معاون پژوهشی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) نیز در ادامه این مراسم، به دلایل موفقیت و توجه به فرصت جوانی در کسب موفقیت‌های بیشتر و انجام کارهای بزرگ اشاره کرد و گفت: مهم ترین مولفه افراد موفق شجاعت است و شجاعت به معنی داشتن اعتماد به نفس است.
دکتر ابراهیم دانشی فر، با ابراز امیدواری از موفقیت دانشجویان در سال‎های آینده افزود: آرزومندم شما جوانان در سال‌های آتی، با ارائه مقالات و اختراعات بیشتر، آینده درخشان‌تری را برای خود رقم بزنید.
گفتنی است: تقدیر از اساتید مشاور انجمن‌های علمی برتر شامل انجمن علمی زبان پردیس رضوان و انجمن علمی مهندسی پزشکی پردیس رضوان، تجلیل از 2 دانشجوی برتر پژوهشی و 11 دانشجوی فعال پژوهشی، تقدیر از 5 پایان نامه برتر ارشد از گروه‌های مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر، مدیریت، تربیت بدنی و مهندسی معماری از دیگر برنامه های این جلسه بود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
آیین نکوداشت و تقدیر از اساتید دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) برگزار شد
اجرای طرح توانمندسازی در دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع)
کسب مقام سوم طرح «لولای ضد زلزله» توسط دانشجوی دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع)
مراسم گرامیداشت عملیات والفجر 8 و وداع با پیکر شهدا برگزار می‌شود
برگزاری اردوی فرهنگی- تفریحی از سوی دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع)
...