.

نتایج نهایی آزمون اداره پاسخگویی به سوالات دینی اعلام شد

رئیس اداره پاسخگویی به سوالات دینی آستان قدس رضوی گفت: در آخرین روز شهریور ماه نتایج آزمون اداره پاسخگویی به سوالات دینی اعلام شد.

 1395/7/1 پنجشنبه
  
2016-09-22T10:47:46+03:30

به گزارش آستان نیوز، مهدی لسانی با اعلام این خبر گفت‌:‌ داوطلبان برای اطلاع از وضعیت خود می توانند به درگاه razavi.aqr.ir/pasokhgoee مراجعه کنند.
وی اظهار کرد:‌ طی فراخوانی اداره پاسخگویی به سوالات دینی آستان قدس رضوی برای جذب کارشناس مسائل شرعی، مشاوره، اعتقادی و مربیان کودک و نوجوان، از طلاب و فارغ التحصیلان دانشگاهی دارای شرایط در اردیبهشت ماه سال جاری آزمون کتبی به عمل آورد و طی چند مرحله از پذیرفته شدگان مصاحبه گرفته شد.
لسانی ادامه داد:‌ بر اساس ارزیابی های صورت گرفته بیش از 75 کارشناس موفق به کسب امتیاز قبولی شده اند که کارگاه های بدو خدمت برای این عزیزان در مهرماه برگزار می شود.
وی اعلام کرد: جلسات توجیهی و هماهنگی کارشناسان پاسخگویی به سوالات شرعی در روز پنج شنبه مورخ 1 مهر 95 ساعت 8:30 در اتاق 21 واقع در سردر غربی صحن جامع رضوی طبقه سوم برگزار شد و جلسات کارشناسان اعتقادی، مشاوره و مربیان کودک و نوجوان متعاقبا از طریق پیامک اعلام می گردد.
وی حضور در جلسات بدو خدمت را برای کارشناسان لازم برشمرد و اعلام کرد: فرخوان برای همکاری در اداره پاسخگویی به سوالات دینی در اردیبهشت ماه هرسال به صورت گسترده اعلام می شود.
رئیس اداره پاسخگویی به سوالات دینی آستان قدس رضوی یادآور شد: کارشناسان پس از اتمام دوره بدو خدمت، در سامانه تلفنی 32020 و ‌سامانه پیامکی 30002020،‌ مشاوره اعتقادی، ‌مشاوره دینی، حلقه های معرفت و دفاتر پاسخگویی به سوالات شرعی مستقر در حرم مطهر رضوی مشغول خدمت رسانی به زائران بارگاه منور رضوی خواهند شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
مطالب مرتبط
سالروز افتتاح سامانه پاسخگویی به سوالات شرعی در حرم مطهر رضوی
آزمون ادواری اداره پاسخگویی به سوالات دینی برگزار شد
آزمون ادواری پاسخگویان به سؤالات شرعی در حرم رضوی برگزار شد
فلسفه عزاداری در ویژه برنامه‌های «پرسمان دینی» تبیین می شود
مراسم تجلیل از اساتید اداره پاسخگویی به سوالات دینی حرم رضوی برگزار شد
پربازدیدترین ها آخرین مطالب
.گزارش روز
.گفت و گوی روز