به همت خادمیاران رضوی،

جشن میلاد جوادالائمه(ع) در اراک برگزار می‌شود

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۲۱:۵۳
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مرکزی از برگزاری جشن میلاد جوادالائمه(ع) به همت خادمیاران رضوی در اراک خبر داد.
محمدحسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز، با بیان اینکه دهم رجب میلاد با سعادت امام جواد الائمه(ع) دردانه حضرت رضا(ع) است، گفت: به مناسبت میلاد این امام همام مراسم جشنی با حضور خادمیاران رضوی در اراک برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه این مراسم یک‌شنبه 26 اسفندماه از ساعت 16 در سالن همایش اجتماعات شهر اراک برپا خواهد شد، اظهار کرد: سخنرانی، مدیحه‌سرایی، اجرای مسابقه، تجلیل از خانواده‌های مدافع حرم و... برخی از برنامه‌های این جشن خواهد بود، همچنین به افرادی که نام آنها جواد است نیز به قید قرعه هدایای نفیسی اهدا می‌شود.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان مرکزی افزود: در ادامه این جشن باشکوه، جلسه آموزشی ویژه خادمیاران رضوی برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به ویژه برنامه‌های این دفتر نمایندگی برای سال جدید، اظهار کرد: به مناسبت سال نو، 2 هزار سبد غذایی را بین محرومین و نیازمندان توزیع شده است.
آصفری عنوان کرد: همچنین در ایام نوروز در خروجی‌ شهر اراک ایستگاه‌های باب الرضا(ع) برای بدرقه زائران علی بن موسی الرضا(ع) برپا می‌شود.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید