رابط نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرستان نکا:

خادمیاری مدال افتخاری است بر سینه عاشقان و ارادتمندان علی بن موسی الرضا(ع)

۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۸
رابط نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرستان نکا گفت: پذیرش خادمیاری آرزوی دیرینه مومنین بوده است و مدال افتخاری است که بر سینه عاشقان حضرت رضا(ع) نشسته است.
به گزارش آستان نیوز، یحیی پور رابط نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرستان نکا در نشست هم اندیشی اعضای کانون خادمیاری آستان قدس رضوی روستای سورک بخش هزارجریب نکا با بیان این مطلب گفت: پذیرش خادمیاری آرزوی دیرینه مومنین بوده است و مدال افتخاری است که بر سینه عاشقان حضرت رضا(ع) نشسته است.
وی از خادمیاران به عنوان یاران حضرت ثامن الحجج(ع) یاد کرد و افزود: تاکنون بیش از 2000 کانون خادمیاری محله‌ای آستان قدس رضوی در سطح کشور ایجاد شده و هر روز به این فیض عظیم خدمت، تعداد بسیاری نائل می‌شوند.
یحیی پور شهرستان نکا را در راه اندازی 173 کانون؛ از پیشگامان امر ایجاد کانون خادمیاری در مازنداران ذکر کرد و گفت: از مجموع 1270 خادمیار جذب شده در این شهرستان تاکنون بیش از 700نفر موفق به اخذ شیفت در حرم شدند.
رابط آستان قدس رضوی در شهرستان نکا در ادامه افزود: نکا در میان شهرستان های مازندران بیشترین موفقیت ها را در زمینه امداد و مستضعفین و تشکیل کانون خادمیاری و امور فرهنگی داشته و دارای رتبه برتر خدمتگزاری است.
یحیی پور با اشاره به اینکه خادمیاری پست، مقام و شهرت نیست بلکه عشق به معشوق و ارتباط باطنی به ولایت است اظهار امیدواری کرد: خادمیاران علاوه بر شیفت در حرم مطهر سعی کنند در ارائه خدمت در ابعاد گوناگون برای محرومیت زدایی و ترویج فرهنگ رضوی در سطح شهرستان فعالیت بیشتری ارائه نمایند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید