امام جمعه رفسنجان در جمع خادمیاران رضوی تاکید کرد،

خادمان عامل انتقال عطوفت رضوی به جامعه

۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۵:۵۲
امام جمعه رفسنجان خادمان آستان قدس رضوی را حلقه انتقال عطوفت و مهربانی امام رئوف به زائران حضرت دانست.
به گزارش خبرنگار آستان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین عباس رمضانی پور در چهارمین جلسه آموزشی توجیهی خادمیاران رضوی رفسنجان خادمان رضوی را ابتدا زائر دانست و توضیح داد: وقتی خداوند توفیق زیارت حضرت رضا(ع) را به ما عنایت می نماید از هول قیامت نجات می یابیم و آنجا که نامه اعمال را به دست افراد می دهند نامه اعمال ما را به دست راستمان می دهند.
وی خدمت به آستان رضوی را یک خدمت بی بدیل بر شمرد و تصریح کرد: خداوند هیچ مومنی که زیارت واقعی بکند را قرار نمی دهد الا اینکه بهشت را بر او واجب می گرداند لذا اهمیت خدمت به این شخص قابل ارزابی نیست.
رمضانی اعتقاد به حضور امام را در لحظات حضور در حرم بسیار مهم دانست و افزود: در حرم رضوی صاحبخانه همیشه حاضر و ناظر است و جواب حاجات و حوائج ما را می دهد و زائران را دوست دارد.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمان نیز با ارائه گزارشی از خدمات ارائه شده توسط خادمیاران در استان کرمان توضیح داد: بیش از 10 هزار زائر اولی به مشهد مقدس اعزام شده اند که قطعا کانون های خادمیاری در این ثواب بزرگ شریک هستند.
حسین صابری شناسایی محرومین و مستضعفین در مناطق محروم استان از جمله روستاهای نهضت آباد و کوهستان را از مهمترین بخش¬های خدمت کانون های خادمیاری قلمداد کرد و گفت: توفیق خدمت رسانی در لوای امام رئوف نصیب هر کسی نمی شود اما بحمداله این توفیق فراهم شده تا هر شخصی بنا به تخصص و مهارت خود در خدمت امام رئوف و زائران و دوست داران حضرتش باشد.
وی با اشاره به اهداف تشکیل کانون های خادمیاری خطاب به 500 نفر از متقاضیان طرح خادمیاری که در مصلای بزرگ رفسنجان گردهم آمده بودند، ادامه داد: همان گونه که در آیه 105 سوره توبه می بینیم ائمه و معصومین همواره در خلوت و جلوت بر اعمال ما نظارت دارند لذا قدر این توفیق که برای شما حاصل شده است بدانید.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید