اهتزاز پرچم گنبد حرم حضرت رضا(ع) بر فراز مسجد 14 معصوم(ع) چهارمحال و بختیاری

۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۴:۰۴
در جریان حضور گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهر مجلسی مبارکه اصفهان در روستای حاجی آباد چهارمحال و بختیاری، پرچم گنبد حرم حضرت رضا(ع) بر فراز مسجد تازه تاسیس چهارده معصوم(ع) این شهرستان به اهتزاز درآمد.
به گزارش آستان نیوز، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهر مبارکه اصفهان در حاشیه برگزاری طرح شباب رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: با حضور آستان قدس رضوی و طرح جهادگران رضوی در اردوهای جهادی امسال اتفاقات بسیار تازه‌ای در امر خدمت­رسانی به محرومان صورت گرفت.
میلاد دهقان افزود: تیم جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهر مجلسی مبارکه اصفهان متشکل از 88 دانشجو انقلابی به مدت 17روز از تاریخ 5 تا 22 مرداد ماه  سال جاری به روستای قلعه‌ممکا و حاجی آباد چهارمحال و بختیاری اعزام شدند و اقدامات بسیار زیادی در سایر حوزه‌های درمانی، بهداشتی و عمرانی صورت گرفت.
وی گفت: از مهم‌ترین اقدامات صورت گرفته در حوزه عمرانی این اردو جهادی می‌توان به ترمیم گلستان شهدا این دو روستا، ساخت 2 حمام و آشپزخانه اشاره کرد.
دهقان  گفت: امسال در اردوهای جهادی بسته‌‎های متبرک آستان قدس رضوی به روستاییان اهداء و پرچم گنبد حضرت رضا(ع) به تمامی روستاها برده شد. یکی از بهترین اتفاقات صورت گرفته در این اردو اهتزاز پرچم حضرت رضا(ع) بر فراز گنبد مسجد 14 معصوم(ع) بود.
وی در برگزاری شباب رضوی گفت: این طرح، طرح بسیار خوبی است، اما باید دانشگاه‌ها و مراکز غیرانتفاعی نیز پای کار بیایند و ارتباط‌شان با آستان قدس رضوی را توسعه دهند. طرح شباب رضوی سبب تشویق جهادگران برای حضور در اردوهای جهادی می‌شود.
 
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید