توسط تشکل‌های جوانان رضوی انجام می‌شود؛

استان چهارمحال و بختیاری میزبان پویش کشوری «چله انقلاب»

۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۸:۱۵
همزمان با فرا رسیدن ایام الله دهه فجر استان چهارمحال و بختیاری میزبان سلسله نشست های پویش کشوری «چله انقلاب» است.
به گزارش آستان نیوز، به منظور نهادینه کردن آرمان های انقلاب اسلامی در بین جوانان و نوجوانان طرح پویش کشوری «چله انقلاب» از سوی موسسه جوانان آستان قدس رضوی طراحی و در آستانه دهه فجر میهمان مردم ولایت مدار خطه چهار محال و بختیاری می شود.
این ویژه برنامه با حضور دکتر منوچهر محمدی؛ استاد دانشگاه و عضو هیات علمی دانشگاه تهران با موضوع دستاوردهای انقلاب اسلامی و با حضور اقشار مختلف مردم در مصلی شهرکرد اجرا می گردد.
پویش کشوری «چله انقلاب» در قالب نشست های عمومی و تخصصی با رویکرد تقویت گفتمان انقلاب اسلامی و افزایش بنیه بصیرتی جبهه فرهنگی انقلاب به همت شبکه جوانان رضوی در روز پانزدهم بهمن ماه جاری در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار می شود.
در نشست های یک روزه چله انقلاب کارگاه های فکری، تربیتی و فرهنگی با محوریت بررسی آسیب های اجتماعی، مسائل تاریخی و دستاوردهای انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.
تجلیل از خانواده های شهدای مدافع حرم و انقلاب اسلامی، سخنرانی، اجرای سرود توسط نوجوانان و برگزاری مسابقه علمی از جمله ویژه برنامه های پویش کشوری «چله انقلاب» در استان چهار محال و بختیاری است.
یادآوری می شود؛ پویش کشوری «چله انقلاب»؛ به منظور ارائه مجموعه ای از نمایشگاه ها، همایش ها و برنامه های ترکیبی ویژه بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد انقلاب اسلامی برگزار می گردد که با هدف معرفی کامل اهداف و دستاوردهای آن واقعه عظیم در سراسر کشور و به صورت چرخشی در شهرهای منتخب از تاریخ 30 دی ماه تا سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد. تمام این فعالیت ها با محوریت شبکه جوانان رضوی و همت و توان مجموعه ها و تشکل های انقلابی و با حضور همه اقشار مردم انجام می شود.

 
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود