به مناسبت هفته وحدت صورت گرفت،

اعزام 260 زائر محروم آذربایجان غربی به مشهدالرضا(ع)

۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۵:۱۹
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان آذربایجان غربی از اعزام 260 زائر محروم و زیارت اولی به مشهدالرضا(ع)در دهه وحدت خبر داد.
حجت الاسلام والمسلمین محمد مختارزاده در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز، ابراز کرد: این دفتر نمایندگی به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) زمینه تشرف 260 زائر محروم و نیازمند به مشهدالرضا(ع) را فراهم کرده است.
وی با بیان اینکه تاکنون 176 زائر محروم در قالب 4 کاروان زیارتی 44 نفره به مشهد مقدس اعزام شده‌اند، خاطرنشان کرد: 88 زائر محروم دیگر نیز در قالب 2 کاروان زیارتی تا روز دوشنبه 5 آذرماه به زیارت حضرت شمس‌الشموس(ع) مشرف خواهند شد.
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی در ادامه به سایر برنامه‌های دفتر نمایندگی در هفته وحدت اشاره کرد و افزود: در این ایام 650 سبد غذایی با کمک خیران و نیکوکاران تهیه و بین خانواده‌های محروم و نیازمند استان توزیع خواهد شد، ارزش هر سبد غذایی 170 تا 200 هزار تومان برآورد شده که شامل اقلام ضروری و مورد نیاز خانواده‌ها است.
وی افزود: همچنین در شب میلاد حضرت محمد(ص) جشن گلریزان با حضور خادمیاران و خیران در تالار شهرداری ارومیه برگزار خواهد شد. پول جمع‌آوری شده در این گلریزان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد و کمک به محرومان اختصاص خواهد یافت.
مختارزاده تصریح کرد: همچنین به مناسبت هفته وحدت محافل قرآنی متعددی در شهرهای شیعه نشین و سنی نشین استان همچون بوکان، ارومیه، میان دوآب، پیران شهر و... برگزار شده است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید