در ایام ماه مبارک رمضان؛

یک هزار بسته غذایی بین محرومین استان لرستان توزیع شد

۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۷:۵۲
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان لرستان گفت: در ایام ماه مبارک رمضان یک هزار بسته غذایی بین محرومان و نیازمندان استان توزیع شد.
به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام متقی نیا با بیان این خبر ابراز کرد: در ایام ماه مبارک رمضان و در راستای حمایت از محرومان و نیازمندان دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی با کمک خیران و نیکوکاران اقدام به توزیع بسته‌های غذایی کرد.
وی تصریح کرد: ارزش هر بسته‌های غذایی یک میلیون و 500 هزار ریال و شامل اقلامی همچون برنج، روغن، حبوبات، خرما و ... بود.
حجت الاسلام متقی‌نیا ابراز کرد: در این ماه با برکت و رحمت محافل و جلسات آموزشی تفسیر قرآن کریم در کانون‌های خادمیاری در شهرستان‌های مختلف و کانون های خادمیاری تدارک و اجرا شد.
وی ادامه داد: همچنین در ایام لیالی قدر و شهادت اولین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت علی بن ابی طالب(ع) نیز ویژه برنامه‌های عزاداری با مشارکت هئیت رزمندگان در استان برگزار شد.
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان لرستان یکی از مهم‌ترین وظایف دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان را محرومیت‌زدایی و ایجاد اشتغال دانست و تصریح کرد: کانون‌های خادمیاری اشتغال‌زایی در ایام ماه مبارک رمضان با حضور در روستای هدف آستان قدس (روستای کم سنگر) فعالیت‌های ارزنده‌ای را برای آبادی و احداث باغات انجام دادند.
 
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود