طی سال 97 صورت گرفته است؛

افزودن 4 محصول جدید به سبد تولیدات شرکت فرآورده های غذایی رضوی

۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۲۲:۴۵
مدیر عامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی از افزودن 4 محصول جدید به سبد تولیدات این شرکت طی سال 1397 خبر داد.
حمیدرضا اصیلی در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز بیان کرد: طی سال گذشته در گروه برون‌سپاری محصولاتی چون برنج، حبوبات و سالاد فصل و در گروه آبمیوه‌های قوطی، آبمیوه قوطی آلبالو در سبد محصولات شرکت قرار گرفته است.
وی ادامه داد: تولید محصولات جدید با رویکرد گسترش فعالیت بازرگانی، استفاده از امکانات بالقوه موجود و به منظور پویایی صنعت و تأمین نیازهای مهمان‌سرای حرم مطهر رضوی و معاونت امداد مستعضفین آستان قدس رضوی در راستای منشور هفت‌گانه رهبر معظم انقلاب در دستور کار این شرکت قرار دارد.
مدیر عامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی درباره پارامترهای مورد لحاظ برای تولید محصولات جدید گفت: تولید محصولات جدید با توجه به بازارهای هدف، ظرفیت تولید، تجهیزات موجود در کارخانه و نیز فرمولاسیون مناسب انجام می‌شود.
اصیلی ادامه داد: این شرکت سعی کرده تا محصولات جدید را با قیمت مناسب و کیفیت بهینه در اختیار مشتریان قرار دهد.
وی با اشاره به انواع و گروه‌های محصولات تولیدی شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی بیان کرد: این شرکت با سابقه 50 ساله خود، 60 نوع محصول شامل انواع آبمیوه‌جات قوطی و پاکتی، انواع کمپوت‌جات و کنسروجات، رب گوجه‌فرنگی در وزن‌های مختلف، آب آشامیدنی و معدنی، کنسانتره و پوره، سبزیجات سرخ شده و انواع سس گرم و سرد را تولید و به بازار عرضه می‌کند.
مدیر عامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی مهم‌ترین شاخصه‌های محصولات این شرکت را برند معتبر رضوی، سبد متنوع محصولات و کیفیت مناسب آن‌ها عنوان کرد.
اصیلی درباره موفقیت‌های این شرکت در سال 1397 گفت: از جمله موفقیت‌های این شرکت در سال گذشته که در منشور ابلاغی رهبر معظم انقلاب آورده شده بود، می‌توان به بند 2 در خصوص خدمت به زائران از طریق تأمین مواد مهمان‌سرای حرم مطهر رضوی و همچنین بند 3 منشور هفت‌گانه در زمینه تأمین اقلام مورد نیاز معاونت امداد آستان قدس اشاره کرد.
وی ادامه داد: با اجرایی کردن بند 7 منشور در خصوص سامان بخشیدن به مجموعه‌های اقتصادی، این شرکت بالاترین مبلغ فروش را در طول عمر کاری شرکت از طریق بهره‌وری مناسب از ظرفیت‌های شرکت با وجود کاهش نیروی انسانی داشته است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود