رضا حقدادی:

موسسه کشاورزی و موقوفات سمنان از همکاری خادم‌یاران رضوی استقبال می‌کند

۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۵:۲۱
مدیر عامل موسسه کشاورزی و موقوفات استان سمنان مرکز دامغان از استقبال این موسسه برای همکاری خادم‌یاران رضوی در طرح‌های تولیدی و خدماتی خبر داد.
به گزارش خبرنگار آستان نیوز، مهندس رضا حقدادی در دیدار با ابوالفضل تقوی مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس در شهرستان دامغان، سوابق موقوفاتی این استان و فعالیت‌های یک سال اخیر موسسه را تشریح کرد.
وی با اشاره به مشکلات یک سال گذشته، وضعیت فعلی موسسه کشاورزی و موقوفات استان سمنان مرکز دامغان را رو به رشد دانست و پردازش به موضوع برون‌سپاری حسب دستور تولیت آستان قدس رضوی را در دستور کار فعلی موسسه عنوان کرد.
مدیر عامل موسسه کشاورزی و موقوفات استان سمنان مرکز دامغان با تاکید بر اهمیت ارائه خدمات رفاهی به کارکنان تصریح کرد: اجرای برنامه‌هایی نظیر برگزاری همایش خانواده رضوی، یکی از رویکردهای اصلی این موسسه علاوه بر فعالیت‌های تولیدی در بخش‌های مختلف کشاورزی و نیز فعالیت های فرهنگی و خدماتی به شمار می‌رود.
حقدادی ادامه داد: در این زمینه موسسه آمادگی همه جانبه برای همکاری با دفتر نمایندگی را در صورت توان دارد.
مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس در شهرستان دامغان نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از فعالیت‌های دفتر نمایندگی از بدو تاسیس تا کنون به موضوع خاد‌م‌یاران اشاره کرد و گفت: خوشبختانه موفق شده‌ایم در بخش‌های مختلف، خادم‌یاران زیادی را جذب کرده و در نوبت همکاری قرار بدهیم.
تقوی، همچنین خواستار همکاری‌های دو جانبه به عنوان بازوان دستگاه مقدس رضوی در شهرستان شد‌.
وی تاکید کرد: وجود موسسه‌ای از آستان قدس رضوی با این قدمت و فراوانی فعالیت‌های موقوفاتی، کشاورزی، فرهنگی و خدماتی در استان سمنان مایه برکت و عظمت آستان قدس است و ما می‌توانیم حسب وظایف مربوطه، همکاری‌های دو جانبه شایسته‌ای داشته باشیم.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید