طی سال 1397

8904 تن انواع محصول توسط شرکت غذایی رضوی تولید شد

۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۷:۵۲
مدیر عامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی از تولید 8 هزار و 904 تن انواع محصول توسط این شرکت طی سال 1397 خبر داد.
حمید‌رضا اصیلی در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز بیان کرد: این شرکت طی سال گذشته، حدود 2 هزار و 984 تن رب گوجه‌فرنگی، 3 هزار و 429 تن آب معدنی، 150 تن آبمیوه پاکتی و هزار و 389 تن آبمیوه قوطی، 503 تن کمپوت و کنسرو، 228 تن سس گرم و سرد، 113 تن سبزی سرخ شده و 119 تن محصول نیمه ساخته همچون پیاز خرد شده، پاکت خالی آبمیوه و پوره و کنسانتره تولید کرده است.
وی ادامه داد: این رقم در مقایسه با سال 1396 و با توجه به سیاست کلان آستان قدس رضوی و شرکت، از رشد 25 درصدی برخوردار بوده است.
مدیر عامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی درباره مهم‌ترین اقدامات صورت گرفته به منظور افزایش میزان تولید گفت: استفاده بهینه از ظرفیت خطوط تولید، ایجاد رویه همکاری بین کارکنان، بهره‌گیری از پتاسیل نیروی کار موجود در شرکت و همچنین تولید مطابق با نیاز مشتریان از جمله این فعالیت‌ها به شمار می‌رود.
اصیلی ادامه داد: بیشترین آمار فروش محصولات شرکت در 1397 متعلق به رب گوجه‌فرنگی با 42 درصد از مجموع تولید بوده است.
وی افزود: در رده بعدی نیز محصولات برون‌سپاری همچون برنج، حبوبات، انواع ترشی، گلاب، عرقی‌جات و انواع مربا، 31 درصد از کل فروش تولیدات شرکت را به خود اختصاص داده است.
مدیر عامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی با اشاره به مهم‌ترین اقدامات شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی در سال 1397 بیان کرد: اصلاح نظام بودجه‌ریزی و برقراری چرخه بهبود‌دهنده PDCA و رکورد بالاترین مبلغ فروش در طول عمر 45 ساله شرکت، بخشی از مهم‌ترین فعالیت‌های شرکت در راستای سیاست کلان آستان قدس رضوی طی سال گذشته به شمار می‌رود.
اصیلی ادامه داد: این شرکت با تأمین بهترین و با کیفیت‌ترین مواد اولیه و از طریق بازنگری در فرمولاسیون‌ها، محصولات با کیفیت مناسب و متناسب با سلایق مشتریان را تولید و روانه بازار کرده است.
وی در پاسخ به این سوال که این شرکت چقدر توانسته بر اساس برنامه‌های استراتژیک و پایش، اهداف در نظر گرفته شده در سال گذشته را به منصه ظهور برساند؟ گفت: بر اساس برنامه‌های استراتژیک و پایش شرکت، در سال گذشته 75 درصد از بودجه تولید و 85 درصد از بودجه ریالی فروش محقق شده است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود