ارائه خدمات کشاورزی به چغندرکاران توسط شرکت قند چناران

۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۷:۵۹
مدیر عامل شرکت قند چناران از ارائه خدمات کشاورزی و مکانیزه به چغندرکاران طرف قرارداد توسط این شرکت خبر داد.
اسمعیل زرین‌زاده در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز بیان کرد: این خدمات شامل توزیع کودهای شیمیایی، ریزمغذی‌ها و همچنین نهاده‌هایی نظیر بذور و سموم است.
وی ادامه داد: این شرکت با داشتن واحد خدمات مکانیزه، تلاش کرده تا عملیات کاشت، داشت و برداشت را با استفاده از ۱۰ دستگاه تراکتور انجام دهد.
مدیر عامل شرکت قند چناران با اشاره به تعداد چغندرکاران طرف قرارداد این شرکت در سال 1397 گفت: طی سال گذشته در مجموع ۱۴۰ هزار تن چغندر به کارخانه قند چناران تحویل داده شده که از این مقدار ۱۳۲ هزار تن مربوط به پیمان‌کاران طرف قرارداد و حدود ۸ هزار آن آزاد بوده است.
زرین‌زاده ادامه داد: تعداد پیمان‌کاران شرکت در سال زراعی گذشته نزدیک به هزار و ۲۰۰ نفر بوده است.
وی میانگین عیار چغندرهای دریافتی را 18/57 عنوان کرد و افزود: این محصولات از ۳ حوزه چغندرکاری و در محدوده و شعاع ۵۰ کیلومتری کارخانه قند چناران بوده است.
مدیر عامل شرکت قند چناران درباره کیفیت چغندرهای دریافتی و همینطور مقدار آن خاطرنشان کرد: چغندر تحویلی طی دوره فعالیت فصلی سال گذشته به لحاظ کمی و کیفی به دلیل شیوه‌های نوین کشاورزی و ریزمغذی‌های استفاده شده، از کیفیت بالایی برخوردار است.
زرین‌زاده با اشاره به همکاری این شرکت با کشاورزان و ارایه خدمات به آن‌ها بیان کرد: به جرئت می‌توان گفت ارایه خدمات و توزیع نهاده‌ها توسط شرکت قند چناران در راستای ترغیب هر چه بیشتر کشاورزان و به دست آوردن محصولی با بالاترین کیفیت صورت گرفته است.
وی ادامه داد: معتقد هستم این فاکتورها و فعالیت‌ها و تعاملات این شرکت به ویژه با چغندرکاران طرف قرارداد، بتواند شرایطی را در مقایسه با کشت‌های رقیبی که در منطقه وجود دارد، فراهم آورد تا کشاورزان و نیز شرکت با بهترین نهاده‌ها و خدماتی که در اختیارشان گذاشته می‌شود، بیشترین سود را کسب کنند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید