فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی «به‌نشر» در زاهدان افتتاح شد

۱۳۹۷/۰۹/۲۸ - ۱۷:۰۹
معاون بازرگانی انتشارات آستان قدس رضوی گفت: فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی «به‌نشر» در شهر زاهدان در راستای رسالت فرهنگي آستان قدس رضوی در ترویج فرهنگ کتابخوانی در مناطق محروم راه اندازی شد.
به گزارش خبرنگار آستان نیوز، حسین تیموری اظهار کرد: با توجه به نیازسنجی صورت گرفته و در راستای رسالت فرهنگي آستان قدس رضوی برای کمک به مناطق کم برخوردار و محروم، فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی انتشارات آستان قدس رضوی شعبه زاهدان به متراژ 40 مترمربع در خیابان دانشگاه این شهر و مقابل دانشگاه سیستان و بلوچستان راه‌اندازی شد.
وی با بیان اینکه افتتاح فروشگاه‌های کتاب به‌نشر با اولویت مراکز استان‌ها در مناطق محروم با هدف توانمندسازی فرهنگی ساکنان این مناطق در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد: انتشارات آستان قدس رضوی به عنوان بزرگترین ناشر شرق کشور با بیش از سه دهه فعالیت دارای 30 فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در سراسر کشور است که هم اکنون شعبه جدید این انتشارات در استان سیستان و بلوچستان و شهر زاهدان افتتاح شد.
معاون بازرگانی به‌نشر تصریح کرد: انتشارات آستان قدس رضوی دارای 15 فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در مشهد مقدس و 15 فروشگاه و نمایندگی در شهرهای تهران، خرم آباد، تبریز، اردبیل، شاهرود، تربت حیدریه، شهرکرد، گرگان، بجنورد، چناران، درگز، گلبهار، نیشابور، بیرجند و طبس است.
تیموری با اشاره به اینکه در راستای حمایت از تولید ملی و به منظور گسترش فرهنگ اصیل اسلامی، کالاهای فرهنگی صددرصد تولید داخل در فروشگاه های کتاب و محصولات فرهنگی آستان قدس رضوی عرضه می شود، عنوان کرد: در فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی به‌نشر شعبه زاهدان بیش از یک هزار و 500 عنوان کتاب با تیراژ 10 هزار جلد در موضوعات معارف اسلامی، سنت و سیره اهل بیت(ع) به ویژه سیره رضوی، سبک زندگی اسلامی، زائر و زیارت و گفتمان انقلاب اسلامی و... در تمامی رده‌های سنی شامل کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به همراه کالاهای فرهنگی عرضه می‌شود.
علاقه‌مندان برای آگاهی از اخبار به‌نشر و مشاهده و تهیه سایر محصولات انتشارات آستان قدس رضوي می‌توانند به نشانی اینترنتی behnashr.com یا فروشگاه‌های سطح شهر مشهد و نمايندگي‌های سراسر کشور مراجعه کنند، همچنین سامانه پیامکی به شماره 30003209 یا کانال اطلاع‌رسانی به‌نشر از طریق پیام‎رسان‌های بله و ایتا به آدرس @behnashr نیز از دیگر راه‌های برقراری ارتباط با این انتشارات است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود