با هدف هم افزایی و تضارب آرا،

جلسه سررابطین کانون‌های خادمیاری کتاب و کتابخوانی کشور برگزار می‌شود

۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۵:۱۶
جلسه سر رابطین کانون های خادمیاری کتاب و کتابخوانی با حضور 32 سر رابط از 31 استان و منطقه کاشان 11و 12 اردیبهشت ماه در سازمان کتابخانه ها موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی برگزار می شود.
به گزارش آستان نیوز، مسئول دبیرخانه کانون‌های خادمیاری ترویج کتاب و کتابخوانی آستان قدس رضوی با بیان این مطلب، هم افزایی و تضارب آراء را یکی از اهداف برگزاری این جلسات عنوان کرد.
سید عباس مرجائی گفت: این جلسات زمینه‌ آشنایی سررابطین شهرستان‌های مختلف را فراهم می آورد تا در کنار آن تولید فکر نیز ایجاد شود.
وی تقسیم کار به لحاظ جغرافیایی در سطح کشور را یکی از برنامه های این جلسات عنوان کرد و گفت: انسجام بهتر و سرعت بیشتر در انجام کارها یکی از دستاوردهای این طرح خواهد بود که با واگذاری امور به خادمیاران آن شهر حاصل خواهد شد.
مرجانی همچنین آموزش سررابطین و آشنایی با مدیران و خواسته های سازمان کتابخانه‌های آستان قدس را از دیگر برنامه های این جلسات عنوان کرد.
وی با بیان اینکه سررابطین شهرستان ها با برنامه سال جدید خود در این جلسه حضور خواهند داشت، تصریح کرد: با فعال کردن استان های در امر خادمیاری قصد داریم در این جلسات کانون های شهرستان ها را نیز فعال کنیم.
مسئول دبیرخانه کانون‌های خادمیاری ترویج کتاب و کتابخوانی آستان قدس رضوی تشکیل کمیته های واکنش سریع فرهنگی در مراکز رابطین را از دیگر برنامه های این جلسات عنوان کرد و با اشاره به آسیب های سیل اخیر در برخی از استان های کشور گفت: سیل باعث شد بیاموزیم گاهی باید خدمات را پیش بینی شده داشته باشیم تا بتوانیم سریعا اقدام کنیم و این مهم نیاز به مطالعه، بررسی و پیش بینی دارد که در دستور کار جلسات رابطین قرار گرفته است.
سید عباس مرجانی گفت: در این جلسات خصوص نحوه کمک رسانی به مناطق سیل زده هم افزایی شکل خواهد گرفت و در نظر داریم با ایجاد برنامه های فرهنگی مفرح برای کودکان توسط کانون خادمیاران شهرستان ها به کمک والدین آسیب دیده از سیل برویم.
وی همچنین فعال سازی کانون های وقف و نذر و معرفی خادمیاران برتر سال 97 و تقدیر از آنان را از دیگر برنامه های این جلسه عنوان کرد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید