به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر(ص)،

خادمیاران سلامت استان اردبیل به ویزیت رایگان بیماران می‌پردازند

۱۳۹۷/۰۹/۰۴ - ۲۰:۰۲
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اردبیل گفت: به مناسبت فرا رسیدن میلاد پیامبر(ص) و هفته وحدت خادمیاران سلامت به ویزیت رایگان بیماران محروم می‌پردازند.
کاظم دبیر سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اردبیل در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز، ابراز کرد: به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد(ص) و امام صادق(ع) خادمیاران سلامت به ویزیت رایگان بیماران می‌پردازند.
وی اظهار کرد: در این ایام پزشکان متخصص و عمومی با حضور «درمانگاه شوک» بیماران محروم و نیازمند حاشیه شهر را به صورت رایگان ویزیت و درمان می‌کنند.
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اردبیل در ادامه به برپایی کرسی تلاوت رضوی اشاره کرد و افزود: در شب میلاد با سعادت حضرت محمد(ص) کرسی تلاوت با حضور قاریان برجسته و ممتاز در روستای حمل‌آباد برگزار خواهد شد. در ادامه این محفل جشن میلاد، مولودی‌خوانی و پرچم گردانی نیز انجام می‌شود.
وی تصریح کرد: همچنین در این ایام فرخنده و مبارک 450 سبد غذایی به ارزش 600 میلیون ریال تهیه و بین خانواده‌های محروم و نیازمندی که از قبل شناسایی شده‌اند، توزیع می‌شود.
دبیر افزود: کانون خادمیاری «شعر و ادب» نیز به مناسبت میلاد پیامبر مهربانی‌ها شب شعری را عصر روز یک شنبه 4 آذرماه در محل دفتر نمایندگی برگزار می‌کند. در این مراسم 30 شاعر برجسته استانی شعرهای خود را در مدح رسول الله(ص) و امام جعفر صادق(ع) قرائت می‌کنند.
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اردبیل خاطرنشان کرد: همچنین در این ایام فرخنده و مبارک 4 کاروان زیارتی از مناطق محروم بیله‌سوار، مشکین و خلخال شناسایی و به پابوسی حضرت امام علی‌بن موسی الرضا(ع) مشرف شدند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید