با همکاری مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی صورت گرفت؛
ویزیت رایگان بیماران در مساجد مناطق کم‌برخوردار مشهد
۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۳:۰۰
با همکاری مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی، بیماران محروم در برخی مساجد وابسته به مجموعه آستان قدس رضوی در مناطق کم‌برخوردار مشهد به طور رایگان ویزیت و درمان شدند.
به گزارش آستان نیوز، طرح رایگان ویزیت بیماران در مساجد با همکاری مشترک مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی، معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی و خیریه شمیم مهر سبحان(شمس)، با هدف خدمات‌رسانی به اقشار آسیب‌پذیر و محروم جامعه در مشهد انجام شد.
حدود یکصد بیمار توسط دو پزشک عمومی داوطلب مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی در دو شیفت صبح و عصر در مسجدالرضای آستان قدس رضوی در منطقه خواجه‌ربیع مشهد ویزیت رایگان شدند.
همچنین با همکاری تعدادی از پزشکان داوطلب این مؤسسه درمانی، جمعی از بیماران منطقه مصلی در طی دو روز در مسجد الرضای آستان قدس رضوی معاینه شدند.
مؤسسه خدمات درمانی آستان قدس رضوی با بهره‌گیری از خادمین سلامت رضوی و پزشکان داوطلب این مؤسسه در تلاش است در پرتوی بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) خدمات درمانی ارزنده‌ای را به اقشار آسیب‌پذیر جامعه ارائه دهد.
گفتنی است؛ طرح رایگان ویزیت بیماران به منظور محرومیت‌زدایی در جامعه با همکاری پزشکان داوطلب در مناطق محروم مشهد ادامه خواهد داشت.
 
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید