با حضور گروهی از خادمیاران تبلیغی رضوی در استان قم؛
پنجمین ویژه برنامه «چله انقلاب» در روستای والیجرد برگزار شد
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۵:۲۲
همزمان با پنجمین شب از دهه فجر ویژه برنامه چله انقلاب در روستای والیجرد از توابع بخش قنوات با حضور گروهی از خادمیاران تبلیغی رضوی قم برگزار شد.
به گزارش خبرنگار آستان نیوز، ویژه برنامه چله انقلاب شب گذشته با همکاری مشترک کانون‌های تخصصی قرآنی، تبلیغی، مداحی و جوانان و با استقبال پرشور مردم در مسجد امام حسین علیه السلام روستای والیجرد از توابع بخش قنوات استان قم اجرا شد.
این برنامه در پنجمین شب از دهه مبارکه فجر با حضور مسئولین منطقه از جمله مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قم، امام جمعه، مسئولین سپاه، بسیج، نمایندگان شورای اسلامی شهر و برخی از مسئولین شهرداری و بخشدار قنوات برپا شد.
در این آیین رییس شورای شهر قنوات ضمن عرض خیرمقدم به کلیه حاضرین از حضور گروه اعزامی از دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی و خادمیاران تقدیر و برای آنان آرزوی موفقیت کرد.
در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین تکیه‌ای مدیر محترم دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قم مطالبی را پیرامون موضوعاتی همچون دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، خدمات اجتماعی و فرهنگی دفاتر استانی آستان قدس رضوی در استانها از جمله زیارت اولی‌ها، برنامه‌های فرهنگی و خدماتی به ویژه در حوزه سلامت که خادمیاران رضوی بصورت رایگان در روستاها ارائه خدمت می‌کنند به ایراد سخن پرداخت.
تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، اجرای سرود بمناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی توسط گروه همخوانی حضرت بقیه الله (عج) و مداحی از دیگر برنامه‌های اجرا شده در ویژه برنامه چله انقلاب در روستای والیجرد بود.
شایان ذکر است درپایان این مراسم بسته متبرک آستان قدس رضوی توسط خادمیاران شبکه جوانان رضوی بین شرکت کنندگان این مراسم توزیع شد.
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید