به مناسبت ایام الله دهه فجر،
6 کرسی تلاوت رضوی در استان چهارمحال بختیاری برگزار می‌شود
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۰:۴۹
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان چهارمحال بختیاری گفت: به مناسبت ایام الله دهه فجر 6 کرسی تلاوت رضوی در استان برگزار می‌شود.
بهروز مردانی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز، ابراز کرد: همزمان با فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی 6 کرسی تلاوت رضوی با حضور قراء بین المللی و استانی در شهرستان‌های کیان، فرخ‌شهر، شهرکرد، روستای چم‌سنگر، سوادجان، صادق آباد و سامان برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه ایام الله دهه فجر با ایام دهه فاطمیه و شهادت حضرت زهرا(س) مقارن شده است، تصریح کرد: در این ایام 50 مبلغان خادمیار برای اجرای برنامه‌های فرهنگی، برگزاری جلسات عزاداری ، بیان و تبیین «سیره و زندگانی حضرت زهرا(س)» به مناطق محروم استان اعزام می‌شوند.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان چهارمحال بختیاری با اشاره به اینکه مسابقات کتابخوانی «در هوای انقلاب»، «منزل به منزل با امام» به مناسبت این ایام در حال برگزاری است، خاطرنشان کرد: همچنین در این ایام کتابخوانی به سبک قصه‌گویی ویژه خردسالان برنامه‌ریزی در مهدکودک‌ها و اجرا خواهد شد.
مردانی‌نژاد گفت: برگزاری نمایشگاه عکس و کاریکاتور در مجموعه نمایشگاهی ارشاد، برگزاری جلسات «گفت‌وگوی انقلاب» ویژه نوجوانان وهیئت‌های عزاداری، اجرای طرح زنگ کتاب در روستای محمدآباد از توابع کوهرنگ و... از دیگر برنامه‌هایی است که به همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در ایام الله دهه فجر برگزار خواهد شد.
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید