گزارشی از جاده ترانزیتی منطقه ویژه اقتصادی سرخس؛
پروژه احداث جاده ترانزیت یا همان کریدور ترانزیتی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که از آن به عنوان طرح اولویت دار آستان قدس رضوی در منطقه ویژه اقتصادی یاد می شود، در آستانه بهره برداری است.
مدیرعامل شرکت خمیرمایه رضوی خبر داد
مدیرعامل شرکت خمیرمایه رضوی از راه‌یافتن محصولات این شرکت به بازار اروپا خبر داد و گفت: تازه‌ترین مشتری این شرکت در سال جاری کشور آلمان است. امیدواریم ورود به بازار این کشور مقدمه‌ای برای توسعه ظرفیت…
سه شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
مدیرعامل مؤسسه دامپروری صنعتی آستان قدس رضوی خبر داد؛
مدیرعامل مؤسسه دامپروری صنعتی آستان قدس رضوی از ایجاد گله ممتاز ژنتیکی با هدف ایجاد نسلی برتر برای آینده گاو‌های شیری نژاد هلشتاین در منطقه غرب آسیا برای اولین‌بار در کشور خبر داد.
دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
مدیرعامل شرکت خمیرمایه رضوی خبر داد:
مدیرعامل شرکت خمیرمایه رضوی گفت: صادرات محصولات این شرکت به رغم همه مشکلات و به ویژه شیوع کرونا، رشد داشته و به 2.5 میلیون دلار طی 8 ماهه امسال رسیده است.
شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۷
قدمی دیگر از آستان قدس رضوی در راستای جهش تولید
مدیر عامل مؤسسه دامپروری صنعتی قدس رضوی با بیان اینکه سال گذشته توانسته‌اند ۱۰ درصد وابستگی کشور به شیر خشک نوزاد را رفع کنند افزود: امسال با افتتاح فاز یک توسعه گاوداری کنه‌بیست رضوی، این رقم به ۳۰…
پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۵
مدیر گروه عمران و زیرساخت بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی از ثبت رکورد تولید هبلکس رضوی در سال جهش تولید خبر داد.
پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۵
مدیر کشت و صنعت اسفراین زیر مجموعه شرکت کشاورزی رضوی از اجرای پروژه تکثیر و پرواربندی ماهی قزل آلا توسط این مجموعه به صورت مشارکت با بخش خصوصی خبر داد.
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
توسط شرکت آرایه‌های معماری رضوی صورت گرفت؛
مدیرعامل شرکت آرایه های معماری رضوی از طراحی و اجرای دکوراتیو نخستین رصدخانه برنامه ریزی شهری شرق کشور توسط این شرکت خبر داد.
دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
به همت موسسه عمران و توسعه رضوی در حال انجام است
سالن ورزشی چند منظوره امام رضا(ع) به همت موسسه عمران و توسعه رضوی، با هدف رفع محرومیت از نقاط کم برخوردار در شهرستان رشتخوار در حال احداث است.
شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۰