در چهارمین رویداد «پشتیبانی معنوی آسیب دیدگان اجتماعی» مطرح شد؛
یک روانشناس شخصیت درچهارمین رویداد«پشتیبانی معنوی آسیب دیدگان اجتماعی» گفت: شناخت نيازهاي نوجوانان و پاسخ گويي به آن ها از مهم ترين وظايف والدين است.
جمعی از متولیان و خادمیاران آستان قدس رضوی امروز از روستاهای محروم بخش رضویه مشهد بازدید کردند.
پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۰۲
معاون سرمایه انسانی آستان قدس رضوی تشریح کرد
«مهم‌ترين سرمايه آستان قدس رضوي در مسیر دستیابی به چشم انداز، نيروي انساني متعهد، توانمند، انقلابی و باانگيزه است». این نکته، موضوعی مهم و حیاتی است که در سند سیاست‌های کلان آستان قدس اشاره و بر آن…
پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۰۲
مدیر امور مجاورین بنیاد کرامت رضوی از مشارکت مدیران و کارکنان آستان قدس در طرح‌های محرومیت‌زدایی از اول بهمن خبر داد.
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
مدیر امور مجاورین بنیاد کرامت رضوی از اجرای مرحله جدید طرح توزیع غذای متبرک و نان صلواتی بین خانوارهای کم‌بضاعت ساکن روستاهای حاشیه مشهد خبر داد.
سه شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
همزمان با 29 دی ماه روز غزه؛
همزمان با 29 دی ماه و به مناسبت پیروزی مقاومت مردم غزه در جنگ 22 روزه، همایش «روز غزه» با حضور فعالان حوزه مقاومت از چندین کشور اسلامی از طریق فضای مجازی در حرم مطهر رضوی برگزار شد.
دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
تولیت آستان قدس رضوی مطرح کرد؛
تولیت آستان قدس رضوی ابراز امیدواری کرد که با اجرای دقیق و کامل سیاست‌های کلان آستان قدس، ضمن تحقق منویات رهبری معظم در خصوص تحول‌آفرینی، آثار مثبتی در افزایش بهره‌وری، تقویت همسویی و هم‌افزایی و نظم…
دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
به همت مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت رضوی صورت گرفت؛
هم‌زمان با فرارسیدن سالروز شهادت مظلومانه ام‌الأئمه حضرت فاطمه زهرا(س)، باغ اردوگاه خاتون میزبان سوگواری جمعی از بانوان و دختران خانواده رضوی شد.
یکشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا(س)؛
همزمان با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، خادمان امام رضا(ع) در ایستگاه صلواتی باب الجواد(ع) از خانواده های دانش آموزان ایتام و سادات حاشیه شهر مشهد پذیرایی کردند.
یکشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۸