با حضور تولیت آستان قدس رضوی انجام شد،
تفاهم نامه همکاری سه جانبه مابین آستان قدس رضوی، وزارت جهاد کشاورزی و استانداری سیستان و بلوچستان با هدف توسعه همه جانبه کشاورزی، اشتغال مولد و معیشت پایدار جامعه روستایی سیستان امضاء شد.
استاندار سیستان و بلوچستان اظهار امیدواری کرد؛
استاندار سیستان وبلوچستان، عملکرد آستان قدس رضوی در حوزه کشاورزی را یک الگو در کشور دانست و اظهار امیدواری کرد با ورود این آستان مقدس به کشاورزی سیستان و یلوچستان برگ زرینی بر تاریخ این استان رقم…
شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۱۷
برابر مصوبه ستاد ملی کرونا در ورزش، مجوز از سرگیری فعالیت‌ برخی رشته‌های ورزشی صادر شده است.
چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۱۴
نسخه‌ای از دست‌نوشته امام خمینی(ره) در کتابخانه و موزه وزیری یزد موجود است که به عنوان کهن‌ترین دست‌نوشته ایشان مربوط به جمادی‌الاول 1363 و مصادف با اردیبهشت 1323 در قم است.
چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۱۴
موسسه رسانه های نوین آستان قدس رضوی در سالروز رحلت امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد تولیدات مختلف رسانه ای را به مخاطبان ارائه کرده است.
سه شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
مراسم بزرگداشت سی و یکمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) با حضور کارکنان آستان قدس رضوی ضمن رعایت مسائل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.
سه شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
در آستانه سی و یکمین سالگرد رحلت جانگداز امام خمینی(ره)، دوچرخه سوار نیشابوری، مسافت 135 کیلومتری این شهرستان تا مشهد مقدس را به شوق حضور در حرم مطهر رضوی و زیارت حضرت رضا(ع) رکاب زد.
سه شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
تفاهم‌نامه مشارکتی بین مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی و کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی منعقد شد.
سه شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
تولیت آستان قدس رضوی در پیامی به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد،
تولیت آستان قدس رضوی به مناسبت سالروز رحلت جانگداز و ملکوتی امام خمینی(ره) و گرامیداشت قیام ۱۵ خرداد پیامی صادر کرد. ‎
سه شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۱۳