بخش جراحی قلب اطفال بیمارستان فوق تخصصی رضوی با جراحی نوزاد 2800 گرمی راه‌اندازی شد.
وزیر بهداشت پس از دیدار با تولیت آستان قدس رضوی:
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پس از دیدار با تولیت آستان قدس رضوی از برداشته شدن قید محدودیت ساعت برای زیارت حرم مطهر رضوی با نظارت آستان قدس، استانداری خراسان رضوی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد…
شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
مدیر درمان مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی خبر داد؛
مدیر درمانی مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی از آماده‌باش پنج پایگاه ثابت فوریت‌های پزشکی این آستان ملکوتی به مناسبت بازگشایی حرم مطهر رضوی خبر داد.
سه شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
مجموعه آستان قدس رضوی با بهره‌گیری از ظرفیت شرکت داروسازی ثامن و مؤسسه خدمات دارویی رضوی توانست در حوزه تولید مواد ضدعفونی‌کننده در دوران شیوع ویروس کرونا در کشور وارد شود.
سه شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
مدیرعامل بیمارستان رضوی:
مدیرعامل بیمارستان رضوی هم‌زمان با روز ارتباطات و روابط عمومی مطرح کرد: روابط عمومی یک ویژگی اخلاقی است که همگان باید خویش را به آن مزیّن سازند و این مهم در جامعه پزشکی و درمانی پررنگ‌تر از سایر…
شنبه ۱۳۹۹/۰۲/۲۷
هم‌زمان با شب‌های قدر انجام گرفت
هم‌زمان با شب‌های قدر مدافعان سلامت بر بالین بیماران با مشکلات حاد تنفسی در بیمارستان رضوی شب‌زنده‌داری کرده و مراسم احیاء را برگزار کردند.
جمعه ۱۳۹۹/۰۲/۲۶
جانشین رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در ستاد مبارزه با کرونا
جانشین رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در ستاد مبارزه با کرونا گفت: بیمارستان رضوی الگوی کامل بیمارستان خارج دانشگاهی در مبارزه با کروناست.
سه شنبه ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
گذری بر خدمات مرکز فوریت‌های پزشکی صحن امام حسن مجتبی(ع) حرم رضوی
نیروهای بخش اورژانس در هر مرکز درمانی و بیمارستانی در خط مقدم مقابله باشرایط بحرانی و تلاش برای نجات بیماران قرار دارند. این نیروهای سفیدپوش همیشه متعهد، صبور و پرتلاش هستند چنانکه در دوران شیوع…
یکشنبه ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
مدیر نظارت و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد عنوان کرد:
مدیر نظارت و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد عنوان کرد: بیمارستان رضوی در شرایط تلاش کشور برای مهار کرونا، بازوی قوی دانشگاه علوم پزشکی مشهد بوده است.
چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۲/۱۷