با تفاهم انجام شده با بیمارستان شمس الشموس(ع) ارتش در حال انجام است؛
به همت کانون سلامت رضوی و توافق انجام شده با بیمارستان شمس‌الشموس(ع) ارتش جمهوری اسلامی ایران، درمان تخصصی بیماران محروم حاشیه‌ شهر مشهد در این بیمارستان پیگیری می‌شود.
معرفی درگاه‌های پرداخت نذورات آستان قدس رضوی
دلدادگان بسیاری در طول تاریخ از گوشه و کنار جهان به بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) متوسل می‌شوند و نذورات نقدی و غیرنقدی خود را به این آستان مقدس تقدیم می‌کنند تا جایی که «نذر» و «اهدا» را می‌توان از سنت‌…
شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
با هدف دستیابی به اشتغال پایدار؛
تفاهم نامه همکاری میان آستان قدس رضوی و صندوق ذخیره بسیجیان کشور به منظور ایجاد اشتغال زایی پایدار به امضا رسید.
پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۸
پای صحبت واقف ارادتمند حرم مطهر رضوی
نیک‌اندیشان بسیاری در گوشه و کنار این آب و خاک زندگی می‌کنند که در تب و تاب خدمت به اقشار آسیب‌پذیر و محروم جامعه و همچنین ترویج شعائر مذهبی هستند. در این بین، کم نیست تعداد دریادلانی که از طریق…
سه شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۰۲
به همت مؤسسه کتابخانه و موزه ملی ملک
هم‌زمان با سالروز ولادت خجسته حضرت زینب(س)، دفتر «وقف، نذر و اهدای کتابخانه و موزه ملی ملک» در خانه تاریخی ملک در تهران افتتاح شد.
یکشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۳۰
هر ساله زائران بسیاری، دوری راه و مشکلات سفر تشرف به حرم مطهر رضوی را به جان و دل می‌خرند و از شهرها و روستاهای مختلف راهی مشهدالرضا می‌شوند. این دلدادگان امام مهربانی‌ها(ع) از مسیرهای گوناگون به این…
شنبه ۱۳۹۹/۰۹/۱۵
توسط سازمان موقوفات ملک صورت گرفته است؛
مدیر کشاورزی سازمان موقوفات ملک آستان قدس رضوی از کشت محصول تریتیکاله با رویکرد اجرای الگوی تولید تا مصرف در مجموعه سازمان اقتصادی رضوی خبر داد.
سه شنبه ۱۳۹۹/۰۹/۱۱
رئیس بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی:
رئیس بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی با اشاره به لزوم تکمیل زنجیره ارزش عمران در این بنیاد تأکید کرد: شرکت‌های عمرانی فعال در عرصه ساخت‌وساز، رقیب بخش خصوصی در بخش‌های عمرانی نیستند.
چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
مدیر عامل سازمان موقوفات ملک آستان قدس رضوی از برداشت حدود هزار کیلوگرم گل زعفران از مزارع این سازمان در سال زراعی جاری خبر داد.
دوشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۰۳