دهمین نشست تخصصی برهان با هدف تقویت و تشریح خدمات کریمانه در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در کرمان برگزار شد.
پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در فارس اظهار کرد: به همت خادمیاران رضوی استان فارس و با تاسی به فرمان مقام معظم رهبری در مجموع ۵۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال کمک‌های خود را در ماه رمضان تقدیم…
پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
نشست هم‌اندیشی مسئولان کانون‌های خادمیاری دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان قم، به منظور تبادل نظر و برنامه‌ریزی برای تداوم و تقویت فعالیت‌های خادمیاران و کانون‌های خادمیاری استان قم برگزار شد.
پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
به همت خادمیاران رضوی،
خادمیاران رضوی محله شهیدیه و بارجین میبد یزد به مناسبت گرامیداشت سالروز تخریب قبور ائمه بقیع مراسمی را در مسجد امام رضا(ع) این شهر برگزار کردند.
چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۱۴
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان یزد از توزیع ۸ هزار بسته کمک معیشتی به نیازمندان توسط خادمیاران استان یزد خبر داد.
چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۷
در گردهمایی کانون محلی فاطمه زهرا(س) شهیدیه و بارجین شهرستان میبد از روحانیون و خادمیاران فعال در رزمایش کمک‌ مومنانه با اهدا تابلو فرش تقدیر شد.
سه شنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۶
خادمیاران رضوی شهرستان نیریز استان فارس با لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری در رزمایش مواسات و کمک‌های مومنانه شرکت کردند.
دوشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۵
مسئول خادمیاران رضوی شهرستان راین استان کرمان گفت: در ایامی که کشور و مردم درگیر بیماری کرونا بود خادمیاران رضوی شهر راین، علاوه بر ارائه خدمات به جامعه هدف و نیازمندان 700 بسته معیشتی بین نیازمندان…
دوشنبه ۱۳۹۹/۰۳/۰۵