دهه کرامت فرصتی مناسب برای الگو قراردادن سیره اهل بیت(ع) در زندگی

۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۰۵:۱۷
مدیرنمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر گفت: دهه کرامت فرصتی مناسب برای الگو قراردادن سیره اهل بیت(ع) در زندگی است، فلذا باید کاری کنیم تا به معرفت مردم نسبت به اهل بیت(ع) افزوده شود.
به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام یوسف جمالی در نشست با سررابطین کانون‌های خادمیاری آستان قدس رضوی در بوشهر از برگزاری ویژه برنامه‌هایی شاد و مومنانه به مناسبت دهه کرامت در بوشهر خبر داد و اظهار داشت: نگاه به بعد معرفتی دهه کرامت بسیار مهم است، فلذا باید کاری کنیم تا به معرفت مردم نسبت به اهل بیت(ع) افزوده شود.
وی با بیان اینکه مردم تشنه سیره اهل بیت(ع) در زندگی خود هستند ابراز داشت: دهه کرامت فرصتی مناسب برای الگو قراردادن سیره اهل بیت(ع) در زندگی است.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر یکی از مهمترین برنامه‌های دهه کرامت را برگزاری مراسمات «زیر سایه خورشید» عنوان کرد و اظهار داشت: خوشبختانه امسال ظرفیت زیر سایه خورشید چندین برابر شده است و استان بوشهر در این چند سال اخیر جزو برترین استان‌ها در برگزاری این برنامه بوده است.
وی از حضور تعدادی از خادمین حرم امام رضا(ع) در دهه کرامت در استان بوشهر خبر داد و گفت: تعداد 6 خادم از 18 تا 24 تیر ماه وارد استان می‌شوند.
حجت الاسلام جمالی بر استفاده از ظرفیت رسانه‌ها و به ویژه صدا و سیما برای انعکاس برنامه‌های دهه کرامت تاکید کرد و افزود: رسانه‌ها فرصتی برای معرفی سبک زندگی رضوی هستند و این سبک زندگی در قالب‌های مختلف همچون هنر می‌تواند جلوه کند.
مدیرنمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر با بیان اینکه تلاش داریم برنامه‌های متنوعی در دهه کرامت برگزار کنیم گفت: برنامه‌هایی را با موضوع هنر، عفاف و حجاب در دستور کار داریم.
گفتنی است در این جلسه قائدی به عنوان دبیر برنامه های زیر سایه خورشید در استان بوشهر معرفی شد.
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید