کنگره کشوری «شعر رضوی» باحضور شاعران برجسته آذری زبان در تبریز برگزار می‌شود

۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۴:۵۰
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان آذربایجان شرقی در نشست خبری که باحضوراصحاب رسانه تبریز برگزار شد به تشریح برنامه های دهه کرامت این دفتر نمایندگی پرداخت.
به گزارش آستان نیوز، یوسف شاکری مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان آذربایجان شرقی برنامه های این دهه را که باحضور خادمان رضوی در تبریز و سایر شهرستانهای استان در سه بخش اجرا خواهدشد اشاره کرد.
وی افزود: بخش اول برنامه ها که عمومی می باشد شامل پرچم گردانی، دیدار با ائمه جماعات در بیت امام جمعه ها، خانواده های معظم شهداء، جانبازان، سرکشی از بیمارستانها، پادگانها و زندانها خواهد بود.
شاکری ادامه داد: در بخش عمومی مهمترین بخش حضور خادمان رضوی در دانشگاه‌ها و دیدار باجوانان دانشجو خواهد بود.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی به بخش دوم برنامه ها که شامل خدمت رسانی در ۲۹ عرصه است اشاره کرد و گفت: بخش خدمت رسانی شامل اعزام زائراولی ها به مشهد، پرداخت وام جهیزیه برای زوج‌های جوان، افتتاح 5 مهدالرضا(ع) با مشارکت مردم و براساس و مبنای سیاستها و سبک مدارس رضوی، پاسخ به سوالات، اردوهای جهادی و بیمارستان صحرایی می باشد.
به گفته شاکری مهمترین و محوری ترین بخش برنامه های دهه کرامت طرح اشتغال زایی در قالب شرکتهای فنی و مهندسی بالغ بر هشتاد میلیارد ریال با وام بانکی 3 درصدی برای 105 نفر می باشد که توسط این دفتر نمایندگی اجرا می شود.
وی گفت: برپایی نمایشگاه رضوی در مجموعه تفریحی ایل گولی در بخش‌های مشاوره حقوقی، مشاوره خانواده در قالب سیره رضوی و ترویج خدمت کریمانه از دیگر برنامه ها می باشد.
شاکری پایان بخش دهه کرامت را کنگره شعر امام رضا(ع) باحضور شاعران برجسته کشوری و استانی به زبان آذری دانست و گفت: رونمایی از ۱۴ جلد کتاب در مدح و فضیلت امام رضا(ع)، اجرای برنامه های قرآنی باحضور قاریان برجسته کشوری، تجلیل از فعالان عرصه وقف، عصرانه داستان نویسی با محوریت کتاب سلطان توس نوشته مرتضی کربلایی و اتمام دوخت ضریح پوش حضرت رضا(ع) از دیگر فعالیت‌های خادمیاران رضوی در دهه کرامت است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید