به‌همت کانون خادمیاری زنان و خانواده؛

طرح «تحکیم و تعالی زندگی به سبک رضوی» در آذربایجان غربی برگزار می‌شود

۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۷:۰۷
مسئول کانون خادمیاری بانوان و خانواده نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی از برگزاری طرح تحکیم و تعالی زندگی به سبک رضوی خبر داد و گفت: این طرح با هدف ارائه شیوه‌های بهتر زیستن بر اساس آموزه‌های رضوی و اسلامی به زوجین جوان برگزار می‌شود.
به گزارش آستان نیوز، ناهید نجف‌پیر در کارگاه آموزش مهارت‌های زندگی خانواده موفق که به‌همت کانون زنان و خانواده نمایندگی آستان قدس رضوی در استان برگزار شد، اظهار کرد: کانون زنان و خانواده در طرح‌های مختلف خدمت‌رسانی و فعالیت می‌کند که از آن جمله می‌توان به اجرای طرح «حسنا» یا «واسطه‌گری ازدواج بر اساس سنت نبوی» اشاره کرد.
وی افزود: در قالب طرح «حسنا» در خصوص واسطه‌گری برای ازدواج، طراحی و در قالب کلاس‌های آموزشی، تجربه کاری، تولید محتوای مکتوب و همچنین به‌صورت مجازی و شبکه‌سازی منطقه‌ای خادمیاران مأمور ترویج فرهنگ ازدواج آسان تدوین و اجرا شد.
وی با اشاره به اجرای طرح «همسایه» خاطرنشان کرد: این طرح شامل زوجین کم‌برخوردار بوده که در قالب آن زوجین مناطق محروم و مستضعف توسط خادمیاران کانون زنان و خانواده آستان قدس رضوی شناسایی و با تأیید دفتر آستان قدس به مرکز امور بانوان و خانواده این آستان مقدس ارسال می‌شوند.
مسئول کانون بانوان و خانواده نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی با اشاره به اجرای طرح «تحکیم و تعالی زندگی به سبک رضوی» یادآور شد: زندگی به سبک رضوی نوعی طرح آموزشی، فرهنگی و اجتماعی ویژه زوجینی است که یک سال از تاریخ عقد آنان گذشته و در این طرح به ازای هر 35 زوج یک خادمیار آموزش دیده و مشاور را برای آموزش و مشاوره سبک زندگی براساس آموزه‌های رضوی به زوجین معرفی می‌کنیم و کلیه خدمات این مشاوره نیز رایگان خواهد بود.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود