برپایی نمایشگاه «رواق رضوی» در بوستان علوی قم

۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۱:۳۵
مسئول کانون خادمیاری توسعه فرهنگ زیارت نمایندگی آستان قدس رضوی در قم گفت: این برنامه به همت شهرداری قم و به مدت 10 شب می باشد که دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در قم در این بوستان غرفه ای برپا کرده است.
به گزارش آستان نیوز، محمد حامد متوسل با اشاره به برنامه های دهه کرامت در بوستان علوی شهر قم اظهار داشت: این برنامه به همت شهرداری قم و به مدت 10 شب می باشد که دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در این بوستان غرفه ای برپا کرده است.
وی با بیان فعالیت های نمایندگی آستان قدس رضوی در بوستان علوی قم عنوان کرد: ما در این غرفه به ثبت نام  زائر اولی ها می پردازیم که جزء مهمترین کارهایی است که ما در کانون های زیارت انجام می دهیم که شامل طرح مهر درخشان رضوی، طرح مهر فاطمی، طرح زوارالرضا و طرح بقاء متبرکه است.
متوسل در تکمیل سخنان خود عنوان کرد: اعزام زائر اولی های علی ابن موسی الرضا(ع)، اعزام زوج های جوان، دانشجویان، دانش آموزان و بیماران خاص به مشهد مقدس، اعزام زائران به مشهد مقدس با قیمت مناسب و نیز میزبانی زائر اولی های حضرت فاطمه معصومه(س) و زیارت آستان مقدس امام زادگان استان قم از جمله برنامه های کانون خادمیاران زیارت رضوی است.
مسئول کانون زیارتی نمایندگی آستان قدس رضوی در قم ادامه داد: ما با کمک بانوان غرفه حجاب و عفاف را در بوستان علوی دائر کردیم و همچنین غرفه بازی و نقاشی با کودکان را نیز داریم.
متوسل خاطر نشان کرد: محوریت غرفه های ما در بوستان علوی بر عهده کانون زیارتی است اما از دیگر کانون ها نیز استفاده کردیم، البته ما در این بوستان غرفه کتاب را نیز داریم و سعی خواهیم کرد برنامه های چون روایتگری سیر زندگی امام رضا(ع) را نیز داشته باشیم.
وی تصریح کرد: هر شب قرعه کشی یک سفر به مشهد مقدس را نیز از بین شرکت کنندگان در این نمایشگاه داریم.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود