همزمان با حضور کاروان زیرسایه خورشید؛

۴۰ زوج گلستانی با جهیزیه اهدایی آستان قدس به خانه بخت می‌روند

۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۰۰:۲۵
۴۰ زوج گلستانی با جهیزیه اهدایی آستان قدس رضوی زندگی مشترک خود را در ایام دهه کرامت و همزمان با حضور کاروان زیرسایه خورشید در این استان آغاز می‌کنند.
به گزارش آستان نیوز، این جهیزیه‌ها در راستای ترویج فرهنگ ازدواج آسان با اولویت خانواده‌های سیل زده گلستانی با حضور خادمان رضوی در قالب کاروان‌های زیر سایه خورشید اهدا خواهد شد.
علاوه بر این، جشن‌های زیر سایه خورشید همزمان با سراسر کشور در تمامی ۱۴ شهرستان گلستان با اولویت مناطق سیل زده گلستان برگزار می‌شود.
دیدار با خانواده‌های شهدا، جانبازان، ایثارگران، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان و مسئولان ارشد استانی و شهرستانی، دیدار و عیادت از بیماران در بیمارستان‌های مختلف استان، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا، تجلیل از سربازان نمونه، برگزاری جشن‌های مردمی همراه با اهدا بسته‌های فرهنگی متبرک حرم مطهر رضوی، بخشی از ۳۳۰ برنامه پیش بینی شده در قالب ۴۲ عنوان کاری این جشنواره در گلستان به شمار می رود.
همچنین با توجه به لزوم وحدت شیعه و سنی در جهان اسلام و الگو بودن گلستان در این زمینه، چند همایش تقریب مذاهب در ۲ شهر گنبدکاووس و گرگان برگزار خواهد شد.
از ۶ هزار و ۸۳۲ نفر علاقمند به خادمیاری در حرم مطهر رضوی، تاکنون ۲ هزار و ۵۰۸ نفر موفق به حداقل یک نوبت ارایه خدمت در حرم شده اند.
لازم به یادآوری است، تهیه و توزیع ۶ هزار و ۴۸۱ بسته ارزاق برای خانواده‌های سادات و یتیم، اهدا کمک هزینه خرید جهیزیه به ۲۵۰ زوج، توزیع 4 هزار و ۵۰ سری نوشت افزار بین دانش آموزان خانواده‌های تحت پوشش و ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به 5 هزار و ۵۲۴ نفر همراه با ویزیت و دارو به صورت رایگان، بخشی از خدمات ارائه شده ۲ سال اخیر نمایندگی آستان قدس رضوی در گلستان به شمار می رود.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید