پرچم امام رضا(ع) در شهرهای گلستان به اهتزاز درآمد

۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۳:۳۰
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در گلستان گفت: بزرگترین پرچم مزین به نام هشتمین امام معصوم، حضرت علی بن موسی الرضا(ع) در ۵ نقطه از شهرهای استان گلستان برافراشته شد.
به گزارش آستان نیوز، سید حسین علوی ظهر امروز در حاشیه اهتزاز پرچم امام رضا(ع) در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همزمان با دهه کرامت آئین برافراشته شدن پرچم مزین شده به نام امام رضا(ع) در شهرهای مختلف استان برگزار شد.
وی افزود: این آئین در 5 شهر مختلف استان گلستان مانند شهرهای کردکوی، آزادشهر، دلند، علی‌آبادکتول و گرگان انجام شده است.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در گلستان تصریح کرد: بزرگترین پرچم نصب شده در شهر گرگان بوده است که 150 مترمربع وسعت آن بود که در پارک بانوان شهر گرگان واقع در بلوار صیاد شیرازی به اهتزاز درآمده است. این طرح با همکاری شهرداری‌های شهرها اجرایی شده است.
علوی با اشاره به اجرای 330 برنامه در دهه کرامت در استان گفت: جشن‌های زیر سایه خورشید با حضور خدام رضوی و با همکاری نهادهای انقلابی و مردمی در گلستان برگزار می‌شود.
وی اظهار داشت: تبیین و توزیع معارف رضوی در بین مردم از اهداف طرح خادمیاری و آستان قدس رضوی است. 28 کانون تخصصی در سراسر کشور ایجاد شده که سیره رضوی را ترویج می‌دهند.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان گلستان درباره اجرای طرح خادمیاری تصریح کرد: مجموعه‌های مختلفی در آستان قدس رضوی برای خدمت به مردم به ویژه محرومین وجود دارد که پیگیری و حل مشکلات محرومین و مستضعفان از دیگر اهداف طرح بزرگ خادمیاری است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود