مدیر نمایندگی آستان قدس در استان مرکزی خبر داد،

طرح فرهنگی، خدماتی «8 مسجد، 8 شب آسمانی» در اراک در حال برگزاری است

۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۲:۱۶
مدیر نمایندگی آستان قدس در استان مرکزی گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان، طرح فرهنگی خدماتی «8 مسجد، 8 شب آسمانی» توسط خادمیاران رضوی در کانشهر اراک در حال برگزاری است.
به گزارش آستان نیوز، محمد بخشی مدیر نمایندگی آستان قدس در استان مرکزی گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان ویژه‌برنامه های مختلف فرهنگی و خدماتی توسط خادمیاران این دفتر نمایندگی و با مشارکت و همراهی نهادهای انقلابی در حال برگزاری است.
وی افزود: از جمله برنامه‌های این دفتر نمایندگی می توان به اجرای طرح فرهنگی، خدماتی «هشت مسجد، هشت شب آسمانی» اشاره کرد که توسط خادمیاران رضوی و با مشارکت گروه‌های مردمی از جمله بنیاد غدیر در کلانشهر اراک در حال برگزاری است.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مرکزی ادامه داد: خادمیاران رضوی در قالب این طرح فرهنگی، خدماتی ضمن مشارکت در برپایی سفره ساده افطاری و برگزاری مسابقات فرهنگی و اهدای محصولات متبرک رضوی فضای امام رضایی را در شب های ماه مبارک رمضان برای مردم روزه دار ایجاد می کنند.
بخشی همچنین از اجرای طرح «نذر مهربانی» با اطعام رضوی خبر داد و گفت: در قالب این طرح خدماتی تاکنون بیش از 1500 پرس غذای گرم توسط کانون های خادمیاری میان خانواده های محروم شهرستان اراک توزیع شده است که طبق برنامه قرار است این عدد تا پایان ماه مبارک رمضان به 5 هزار پرس غذای گرم افزایش یابد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید