بام ایران زیرسایه خورشید؛ مردم مناطق محروم میزبان خدام رضوی می‌شوند

۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۲:۰۰
دبیر ستاد مردمی زیرسایه خورشید چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با دهه کرامت استان چهارمحال و بختیاری میزبان خادمان رضوی می‌شود.
به گزارش آستان نیوز، ابراهیم ابراهیمی اظهار داشت: جشن‌های دهه کرامت با عنوان زیر سایه خورشید 12 سال در کشور و 6 سال است که در چهارمحال و بختیاری در حال برگزاری است.
وی افزود: امسال نیز این جشن‌ها با حضور خدام رضوی در استان و با شعار خدمت کریمانه، مهربانی به رسم اهل‌بیت(ع) برگزار می‌شود.
دبیر ستاد مردمی زیرسایه خورشید چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: 5 نفر از خادمان آستان قدس رضوی در غالب یک کاروان از تاریخ 18 تیرماه وارد استان می‌شوند و برنامه‌های خود را از 19 تیرماه  به مدت 5 روز در استان اجرا می‌کنند.
ابراهیمی گفت: خادمان آستان قدس رضوی در تاریخ 19 تیرماه در شهرستان کوهرنگ، 20 تیرماه در شهرستان سامان،21 تیرماه در شهرستان فارسان ، 22 تیرماه در شهرستان بن و 23 تیرماه در شهرکرد حضور می‌یابند.
وی خاطر نشان کرد: امسال نیز مانند سال گذشته 40 عنوان برنامه در دهه کرامت در استان اجرا  که شاخص‌ترین‌ آن حضور در مناطق محروم، دیدار با خانواده شهدا، بازدید از مراکز نگهداری معلولان و غبارروبی گلزار شهدا است.
 
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید