شهرضایی‌ها با پای پیاده به استقبال کاروان «زیر سایه خورشید» می‌روند

۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۹:۰۸
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در اصفهان از برپایی همایش بزرگ زیر سایه خورشید در سه‌شنبه ۱۸ تیرماه سال جاری در شهرضا خبر داد و گفت: شهرضایی‌ها با پای پیاده به استقبال کاروان «زیر سایه خورشید» می‌روند.
به گزارش آستان نیوز، سید رضا مرتضوی با اشاره به برنامه‌های دهه کرامت اظهار داشت: برگزاری همایش بزرگ خادمیاران، جشن ولادت امام رضا(ع) و برنامه زیر سایه خورشید از جمله برنامه‌های این دهه است.
وی افزود: راه‌اندازی کاروان زیر سایه خورشید در راستای استفاده معنوی مشتاقان زیارت امام رضا(ع) طراحی شده، کاروان خادمان آستان قدس رضوی صبح جمعه از طریق فرودگاه شهید بهشتی وارد اصفهان شدند و این کاروان در قالب دو گروه از شنبه 15 تیر لغایت 23 تیر به شهرستان‌های مختلف عزیمت می‌کنند.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در اصفهان با بیان اینکه این کاروان 185 برنامه اعم از جشن‌های عمومی، محلی، دیدار با خانواده‌های شهدای مدافع حرم و مدافعان وطن در دستور کار قرار دارند، گفت: خادمان آستان قدس رضوی در 10 امامزاده استان نیز حضور خواهند یافت.
وی تصریح کرد: خادمان امام مهربانی نیز با آیت‌الله طباطبایی‌نژاد نماینده ولی‌فقیه در استان، امام جمعه اصفهان و 6 شهرستان و آیات عظام مهدوی، مظاهری و ناصری دیدار کردند.
مرتضوی ادامه داد: کاروان زیر سایه خورشید امروز سه‌شنبه راهی شهرضا می‌شوند و برنامه‌های مختلفی از جمله مداحی، سخنرانی و مولودی‌خوانی را در دستور کار دارند، کاروان پیاده‌روی هم از ورودی شهر تا حرم شاهرضا به استقبال کاروان خادمان می‌روند.
وی با اشاره به برپایی غرفه‌های خدمت کریمانه در شهرضا، اظهار داشت: غرفه‌های ویزیت رایگان و کانون بانوان برپاست و افراد می‌توانند از آنها استفاده کنند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود