«زیر سایه خورشید» به کهگیلویه و بویراحمد رسید

۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۴:۴۵
همزمان با چهارمین روز از آغاز دهه کرامت، کاروان زیر سایه خورشید به استان کهگیلویه و بویراحمد رسید.
به گزارش آستان نیوز، کاروان زیر سایه خورشید از هفدهم تیر ماه در کهگیلویه و بویراحمد حضور یافته است و تا میلاد امام رضا(ع) در این استان حضور خواهد داشت.
طی دهه کرامت امسال 80 برنامه با حضور کاروان زیر سایه خورشید در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می¬شود.
دیدار با خانواده شهدا، غبارروبی مزار شهدای گمنام، دیدار با کارکنان ادارات، عیادت از بیماران و معلولان، دیدار با یتیمان، عیادت از جانبازان و دیدار با صنعتگران از جمله این برنامه‌ها به شمار می‌رود.
برگزاری جشن میلاد امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) و همچنین حضور در آسایشگاه معلولان و برپایی همایش دختران، بخش دیگری از برنامه های در دستور کار ویژه این ایام را به خود اختصاص داده است.
علاوه بر این، جشن ازدواج ۴۰ زوج به همت خادمیاران رضوی برگزار و مرکز مشاوره خانواده امام رضا(ع) افتتاح خواهد شد.
برگزاری نمایشگاه های عفاف و حجاب و نمایشگاه کتاب و برنامه نذر دانایی، از جمله برنامه‌های آستان قدس رضوی در دهه کرامت در استان کهگیلویه و بویر احمد طی دهه کرامت است.
در این دهه همچنین با رویکرد اشتغال و تولید، در دهستان سادات محمودی، مرکز پرورش طیور راه‌اندازی می‌شود که در این مرکز زمینه درآمدزایی برای تعداد ۱۰۰ خانوار ایجاد خواهد شد.
گفتنی است، خدام رضوی در قالب کاروان زیر سایه خورشید به مناسبت دهه کرامت رضوی به استان های کشور سفر می کنند تا امکان زیارت از راه دور را برای کسانی که توفیق زیارت حضرت رضا(ع) نصیبشان نشده است، بتوانند فراهم کنند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید