کاروان «زیر سایه خورشید» وارد کهگیلویه و بویراحمد می‌شود

۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۰۴:۵۷
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در کهگیلویه و بویراحمد گفت: کاروان «زیر سایه خورشید» شامل خادمان و پرچم متبرک بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) ۱۶ تیر ماه وارد این استان می‌شود.
به گزارش آستان نیوز، ستار هدایتخواه ظهر امروز در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده کاروان «زیر سایه خورشید» شامل خادمان، پرچم متبرک بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) و با همراه داشتن اقلام متبرک و فرهنگی 16 تیر ماه وارد این استان می‌شود.
وی عنوان کرد: معطر کردن دهه کرامت با عطر و بوی رضوی، توجه دل‌ها به ساحت امام رضا(ع)، فراهم کردن زمینه زیارت از دور برای افرادی دارای محدودیت و با شرایط جسمی ناتوان، ترویج فرهنگ رضوی و اهل بیت(ع) به عنوان فرهنگ خدمتگذاری به مردم، آشنایی مردم با سیره امام رضا(ع) و تقدیر از خادمان و خادمیارن از جمله اهداف حضور این کاروان  است.
هدایتخواه با اشاره به اینکه کاروان زیر سایه خورشید با آحاد مختلف مردم دیدار می‌کنند، ابراز کرد: حضور در 7 شهرستان، 13 شهر و 10 روستا از جمله برنامه‌های پیش بینی شده در مدت حضور خادمان امام رضا(ع) در استان است.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه کاروان زیر سایه خورشید غروب روز یکشنبه 16 تیرماه وارد استان شده و تا روز میلاد امام رضا(ع) حضور دارند، ادامه داد: این کاروان به شهرهای یاسوج، گچساران، دهدشت، پاتاوه، مارگون، لوداب، باشت، چیتاب، چاروسا، دیشموک، قلعه رئیسی، سوق، چرام و لنده سفر می‌کنند.
هدایتخواه خاطرنشان کرد: غبارروبی مزار شهدای گمنام در دانشگاه علوم پزشکی، حضور در جشن‌های عمومی، دیدار با خانواده شهدا، حضور در مراکز نگهداری ایتام، دیدار با نهادهای حمایتی، شورای ادارات و صنعتگران از جمله برنامه‌های پیش بینی شده است.
 
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید