تکریم خانواده طلبه شهید همدانی توسط آستان قدس رضوی

۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۲:۵۴
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس در استان همدان و جمعی از مسئولین کانون‌های خادمیاری رضوی ضمن عیادت از خانواده شهید حجت الاسلام والمسلمین مصطفی قاسمی از مقام شامخ شهدا تجلیل کردند.
به گزارش آستان نیوز، سید محمد کاظم حجازی مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در همدان در این بازدید گفت: در همان شب اول که شهادت شهید قاسمی اتفاق افتاد، حجت الاسلام والمسلمین مروی تولیت آستان قدس رضوی پیام تسلیت فرستادند و بنده بر خود واجب دیدم این پیام را خدمت خانواده این شهید عزیز برسانم.
وی افزود: این شهید بزرگوار در طول زندگی تمام وجود خود را وقف مکتب امام صادق(ع) کرده و مروج این فرهنگ مقدس نیز بودند و در نهایت به شهادت که آرزوی هر انسان آزاده‌ای است دست یافتند.
در این دیدار که جمعی از پرسنل نیروی انتظامی استان همدان نیز حضور داشتند، حجازی با قدردانی از زحمات و سرعت العملی که نیروی انتظامی استان در این حادثه از خود نشان داد گفت: پیگیری به موقع و به نتیجه رساندن سریع پرونده جزو افتخارات این ارگان مقدس است.
شایان ذکر است در پایان این دیدار، خادمیاران رضوی با برگزاری آیین پرچم گردانی آستان قدس و اهدای هدایایی متبرک رضوی از خانواده شهید حجت الاسلام و المسلمین مصطفی قاسمی تجلیل و دلجویی کردند.
گفتنی است، ظهر روز شنبه هفتم اردیبهشت ماه، حجت الاسلام مصطفی قاسمی در کوچه آخوند ملاعلی معصومی همدانی، مقابل حوزه علمیه همدان مورد حمله مسلحانه یکی از اشرار قرار گرفت و به شهادت رسید.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود