مدیر مرکز امور خادمین آستان قدس رضوی تاکید کرد،

پیشتازی نمایندگی استان فارس در جذب خادمیاران رضوی

۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۵:۴۹
مدیر مرکز امور خادمین آستان قدس رضوی گفت: دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس، نسبت به سایر استان‌ها در عرصه جذب و به کارگیری خادمیاران رضوی نمونه و پیشتاز است.
به گزارش آستان نیوز، نخستین همایش هم‌اندیشی مدیران و مسئولان آستان قدس رضوی در استان فارس 14 اردیبهشت ماه با حضور مدیر مرکز امور خادمین این آستان مقدس، مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در این استان، 300 نفر از خادمیاران رضوی، سر رابطان کانون‌های تخصصی، رابطین شهرستان‌ها، رابطین مناطق شیراز در سالن امام علی (ع) شیراز برگزار شد.
علی‌اکبر عصارنیا مدیر مرکز امور خادمین آستان قدس رضوی در این همایش با اشاره به این مطلب که دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس نسبت به سایر استان‌ها در عرصه جذب و به کارگیری خادمیاران رضوی نمونه و پیشتاز است، اظهار کرد: مرکز امور خادمیین آستان قدس رضوی در سال جدید برای دفاتر نمایندگی آستان قدس در استان‌ها دو ماموریت مهم و ویژه تدارک دیده است که باید برای پیشرفت و پیشبرد جریان خادمیاری این اهداف مورد توجه و اجرا قرار گیرد.
وی ادامه داد: نخستین ماموریت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس استقرار تشکیلاتی آستان قدس رضوی در شهرستان‌های این استان با رعایت هشت گام اجرایی و کاربردی و راه اندازی شبکه اجتماعی درشهرستان‌ها با بهره‌گیری ازخادمیاران مسلط بر حرفه‌ «آی تی» است.
مدیر مرکز امور خادمین آستان قدس رضوی همچنین خطاب به مسئولان و مدیران نمایندگی این آستان مقدس در استان فارس گفت: خادمیاران رضوی در دهه کرامت سال جاری باید به صورت ویژه طعم شیرین خدمت را بچشند تا در این ایام همه خادمیاران در حد توان خود به مردم خدمت‌رسانی کنند و هیچ خادمیاری از توفیق خدمت به دلدادگان امام رضا(ع) بی‌نصیب نماند.
اهداء احکام به مسئولان این نمایندگی توسط مدیر مرکز امور خادمین آستان قدس رضوی و برگزاری کمیسیون‌های تخصصی فرهنگی، محرومیت زدایی، امور خانواده و بانوان، مدیران، دبیران و امور خادمیاری به صورت کارگاهی، پایان بخش نخستین همایش هم‌اندیشی مدیران و مسئولان آستان قدس رضوی در استان فارس بود.
شایان ذکر است استان فارس با جمعیتی قریب به 12 هزار خادمیار رضوی نقش مهمی در جریان خدمت کریمانه ذیل پرچم امام رئوف(ع) به مردمان کشورمان دارد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید