مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس خبر داد،
اجرای برنامه‌های دهه کرامت رضوی در استان فارس با هماهنگی آستان حضرت شاهچراغ(ع)
۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۷:۳۹
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس گفت: برنامه‌های دهه کرامت رضوی در این استان با هماهنگی آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع) خواهد بود.
به گزارش آستان نیوز، جابر مهدیار مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس گفت: در پی تاکید تولیت آستان قدس رضوی مبنی بر لزوم هماهنگی و همکاری دفاتر آستان قدس با اعتاب مقدسه ایران اسلامی در شهرهای مقدس قم، ری و شیراز، ویژه برنامه‌های دهه کرامت رضوی در استان فارس با هماهنگی آستان مقدس احمد بن موسی(ع) صورت می‌گیرد.
وی مدیحه سرایی و پرچم گردانی را یکی از برنامه های دهه کرامت دانست و افزود: حضور خادمیاران آستان قدس رضوی در شهرستان‌ها از جمله برنامه های مهمی است که به همراه پرچم گردانی و مدیحه سرایی رضوی برگزار خواهد شد.
نماینده آستان قدس رضوی در استان فارس به برنامه های ماه مبارک رمضان نیز اشاره کرد و بیان داشت: برنامه افطاری خادمیاران و اطعام ایتام در سطح شهرستان ها از دیگر برنامه های در حال انجام این دفتر نمایندگی است.
مهدیار از برگزاری اختتامیه کلاس های مهدالرضا(ع) در ماه رمضان خبر داد و خاطرنشان کرد: 112 کلاس قرآنی مهدالرضا(ع) در شهرستان های استان با مدیریت این دفتر نمایندگی مشغول به فعالیت بوده که همزمان با ماه مبارک رمضان و پایان سال تحصیلی، آیین اختتامیه آنان نیز برگزار شد.
شایان ذکر است استان فارس با جمعیتی بالغ بر 12 هزار خادمیار رضوی، نقش بزرگی در خدمت رسانی کریمانه به محرومین و ترویج فرهنگ و سیره رضوی در کشورمان ایفا می‌کند.
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید