عیادت و تجلیل خادمیاران رضوی از خانواده شهید رجبی در ارومیه

۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۰۳:۴۴
جمعی از خادمیاران کانون خانواده شهدا به همراه مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در قالب طرح «چهارشنبه‌های امام رضایی» از خانواده شهید رجبی در ارومیه عیادت و تجلیل کردند.
به گزارش آستان نیوز، در راستای طرح فرهنگی چهارشنبه‌های امام رضایی، خادمیاران دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان آذربایجان غربی با خانواده شهید قربانعلی رجبی از شهدای دفاع مقدس دیدار کردند.
حجت‌الاسلام اکبر نوروزنژاد، مدیر نمایندگی آستان قدس در این دیدار گفت: حضور در کنار خانواده‌های معزز شهدا از جمله وظایفی است که باید به‌جا آورده شود، چرا که آرامش و امنیت حاکم در جامعه امروز را مدیون شهدا و صبر و بردباری خانواده‌های معزز و والامقامشان هستیم.
وی با اشاره به از جان گذشتگی شهدا در راه دفاع از کشور و حفظ کیان میهن اسلامی، بیان کرد: با توجه به اینکه شهدا از جان و مال خود برای دفاع از نظام اسلامی گذشتند به همین دلیل بر همه مسئولان و مردم در جامعه وظیفه است که خانواده شهدا را تکریم و احترام کنند.
در ادامه این دیدار مادر شهید رجبی با اشاره به اینکه شهید قربانعلی روحیه شهادت‌طلبی و عشق به ولایت داشت، تصریح کرد: همین علایق او سبب شده بود که حتی به دوستانش نیز بگوید من باید به جبهه بروم و آنقدر با دشمن بجنگم تا در راه ولایت به شهادت برسم.
شایان ذکر است این برنامه با تجلیل از خانواده شهید رجبی و ذکر مصیبت سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) توسط مداح اهل‌بیت(ع) سجاد حاجی‌زاده به پایان رسید.
 
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید