در ایام ماه مبارک رمضان،

2000 سبد غذایی بین محرومان استان سیستان و بلوچستان توزیع می‌شود

۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۱:۳۰
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سیستان و بلوچستان گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان 2 هزار سبد غذایی بین محرومین و نیازمندان این استان توزیع می‌شود.
دادخدا خدایار در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز، ابراز کرد: همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، 2 هزار سبد غذایی تهیه و بین خانواده‌های محروم و نیازمند استان سیستان و بلوچستان توزیع می‌شود.
وی ارزش هر یک از سبد‌های غذایی را 300 هزار تومان برآورد و عنوان کرد: این سبدها شامل مواد غذایی اساسی و مورد نیاز خانواده‌ها همچون برنج، روغن، حبوبات، ماکارونی، قند و... است.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سیستان و بلوچستان به سایر برنامه‌های این نمایندگی در ماه مبارک رمضان اشاره و تصریح کرد: با همراهی و همیاری کانون‌های خادمیاری، خیران و اﺋﻤﻪ ﺟﻤﺎﻋﺎت مساجد، سفره‌های افطاری ساده در مناطق محروم و فقیرنشین 20 شهرستان این استان پهن می‌شود.
وی تصریح کرد: همچنین به همت خادمیاران رضوی و کانون‌های خادمیاری محله‌ای محافل و کرسی‌های قرآنی در مساجد استان برپا می‌شود.
خدایار خاطرنشان کرد: در این ماه بابرکت 20 رأس گوسفند نیز در استان عقیقه و گوشت آن در بسته‌بندی‌های یک کیلو و نیمی بین خانواده‌های محروم و نیازمند شهرستان دلگان استان سیستان و بلوچستان توزیع شد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود