مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کاشان خبر داد:

فعالیت ۲۸ کانون خادمیاری در کاشان

۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۴
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کاشان از اجرایی شدن طرح خادمیاران دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی کاشان به عنوان تنها شهر غیر مرکز استانها خبر داد.
حجت الاسلام مهدی بصیرتی در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز، اظهار داشت: افق چشم انداز ترسیم شده توسط رهبر انقلاب اسلامی ویژه تولیت آستان قدس رضوی به تکریم و خدمت رسانی به زائر و توسعه فرهنگ رضوی تاکید دارد.
وی افزود: هر کس که قصد زیارت علی بن موسی (ع) را دارد از درب خانه، زائر آن حضرت محسوب می شود و باید به این زائران خدمات مناسبی ارائه کرد تا زیارتی دلچسب تر را در مشهد تجربه کنند.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در منطقه کاشان ضمن اشاره به اجرایی شدن طرح خادم یاران رضوی در این نمایندگی ابراز داشت: پس از ثبت نام از اقشار مختلف مردم در طرح خادمیاران رضوی، این افراد خدماتی با توجه به حرفه خود به مردم در نقاط مختلف کشور ارائه می دهند.
وی از فعالیت ۲۸ کانون خادم یاری خبر داد و گفت: تاسیس دفاتر نمایندگی استانی یکی دیگر از تدابیر تولیت آستان قدس رضوی  است  که به صورت کاملا مردمی اداره می شود و در اداره آن خیران هر منطقه مشارکت دارند.
بصیرتی با بیان اینکه دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی به مراکز استانها اختصاص دارد، افزود: با نظر مثبت تولیت آستان قدس و وجود پتانسیل بالا در کاشان و مساعدت آیت الله نمازی، نماینده ولی فقیه در کاشان نمایندگی دفتر آستان قدس رضوی به کاشان به عنوان تنها شهر غیر مرکز استانها اعطا شد.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در منطقه کاشان ضمن اشاره به خدمات دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کاشان ابراز داشت: فعالیت این نمایندگی ها در چهار بخش خادمیاران، کمک و امداد به مستضعفان با همکاری نهادها و ارگان ها، توسعه فرهنگ وقف و نذر و امور فرهنگی ویژه فرهنگ توسعه فرهنگ رضوی در شاخه های مختلف تقسیم بندی می شود.
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید