خداقوت خدام حرم رضوی به مدافعان حریم ایران
۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۶:۳۰
کاروان خدام رضوی با حضور در نقطه صفر مرزی خراسان جنوبی در شهر گزیک با مدافعان حریم کشور در این هنگ دیدار کردند.
به گزارش آستان نیوز، خدام حرم مطهر رضوی با حضور در میان مرزداران نقطه صفر مرزی هنگ گزیک در شهرستان «درمیان» علاوه بر ایجاد فضای معنوی در بین آن‌ها روحیه مضاعفی به این مدافعان مرزهای کشور بخشیدند.
حضور خدام رضوی در قالب کاروان زیر سایه خورشید در نقطه صفر مرزی گزیک این فرصت را به وجود آورد تا مرزبانان این خطه از کشور پرچم مطهر حرم مطهر رضوی را زیارت کنند.
در این مراسم پرچم سبز گنبد بارگاه منور امام رضا(ع) در نقطه صفر مرزی بین مرزداران و مرزبانان گردانده شد و آن‌ها نیز شمیم حرم مطهر رضوی را استشمام کرده و توفیق حفظ مرزهای کیان اسلامی را از حضرتش استمداد کردند.
همچنین در ادامه با حضور خادمان حرم مطهر رضوی در هنگ مرزی گزیک، جشن با شکوه دهه کرامت با حضور سربازان و خدام حرم رضوی برگزار شد.
لازم به یادآوری است، خدام رضوی کاروان زیر سایه خورشید هم‌زمان با آغاز دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه(س)، در استان خراسان جنوب حضور یافتند و طی این مدت برنامه‌های متنوعی در خضری، نیم‌بلوک، قاین، زیرکوه، قُهستان، اسدیه، بیرجند، خوسف، نهبندان، دُرُح، سربیشه، اسلامیه، فردوس، طبس، دیهوک، آیسَک، سرایان، سه قلعه و... در حال برگزاری است.
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید