مدیر نمایندگی آستان قدس در استان فارس خبر داد:

توزیع بیش از 500 سبد کالا توسط خادمیاران رضوی میان محرومین لارستان

۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۸:۰۷
مدیر نمایندگی آستان قدس در استان فارس خدمات خادمیاران رضوی شهرستان لارستان به محرومین و سیل زدگان کشور را تشریح کرد.
به گزارش آستان نیوز، جابر مهدیار، مدیر نمایندگی آستان قدس در استان فارس گفت: خادمیاران رضوی شهرستان لارستان در راستای مأموریت‌های این دفتر نمایندگی خدمات شایانی را به محرومین آن شهرستان و همچنین سیل زدگان کشور ارائه کردند.
وی افزود: در راستای محرومیت زدایی و همزمان با ماه مبارک رمضان خادمیاران رضوی بیش از 500 سبد کالا(شامل مواد غذایی و بهداشتی) را در مناطق محروم شهرستان لارستان توزیع کردند.
مدیر نمایندگی آستان قدس در استان فارس ادامه داد: خادمیاران رضوی لارستان همچنین در دو ماه گذشته نیز ضمن ساماندهی گروه های جهادی اقدام به تهیه و توزیع اقلام و مایحتاج اولیه سیل زدگان استان لرستان کردند.
وی افزود: از دیگر خدمات این خادمیاران رضوی می توان به اعزام گروه‌های جهادی 50 نفره جهت امدادرسانی به سیل زدگان، جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی شامل 20 دستگاه یخچال، 20 دستگاه اجاق گاز، 20 سری کامل ظروف آشپزخانه، 20 تخته فرش، 20 تخته پتو به ارزش یکصد میلیون تومان از خیرین شهرستان و ارسال وتوزیع بین سیل زدگان شهر پلدختر استان لرستان را ذکر کرد.
مهدیار همچنین از ارسال 2 محموله مواد غذایی توسط خادمیاران رضوی شهرستان لارستان جهت سیل زدگان استان لرستان خبر داد و گفت: علاوه بر کمک های غیر نقدی مبالغی نیز هدایای نقدی به همت این خادمیاران جمع آوری و توسط این دفتر نمایندگی به مناطق سیل زده ارسال شد.
مدیر نمایندگی آستان قدس در استان فارس در پایان با اشاره به ادامه خدمت رسانی خادمیاران رضوی شهرستان لارستان به محرومین گفت: اهدای کمک هزینه درمانی به دو بیمار مستمند، شروع به ساخت آب انبار در روستای محروم بخش رویدر از توابع شهرستان بندر خمیر استان هرمزگان و طبخ و توزیع غذا بین نیازمندان روزه دار شهرستان لارستان از دیگر خدمات این خادمیاران است که امیدواریم مورد رضایت امام رئوف(ع) قرار گیرند.
شایان ذکر است استان فارس با جمعیتی قریب به 12 هزار خادمیار رضوی نقش مهمی در جریان خدمت کریمانه ذیل پرچم امام رئوف(ع) به مردمان کشورمان دارد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید